Перейти до основного вмісту

Блоги

У Києві сталася масова бійка радикалів з ЛГБТ-активістами та поліцією. ВІДЕО

У Києві пройшов незвичний для багатьох українців мітинг - Марш за права трансгендерів. Захід був присвячений дню пам’яті трансгендерних людей, які стали жертвами насильства на грунті трансфобії. Так само як і більшість ЛГБТ-акцій, цей мітинг не обійшовся без сутичок з націоналістами та поліцією. 

Учасники Транс-Маршу кажуть, що виступають за рівність прав і за те, щоб трансгендерність перестали вважати психічним захворюванням. 
Водночас противники Маршу трансгендерів вважають це збоченням і гріхом, а понад усе їх обурило те, що трансгендери влаштували свою акцію саме у день пам'яті жертв Голодомору.
 

Віталій Маргалик

Віталій Маргалик,
Журналіст «Магнолія-ТВ»

Усі статті автора

А як вважаєте ви, публічні ЛГБТ-акції та марші трансгендерів – це недопустима пропаганда чи боротьба за рівність прав?  

І чи доречно було проводити марш трансгендерів саме у день пам'яті жертв Голодомору? 


Коментуйте... 

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Lost

Кожна людина має право на самовираження і власний вибір. А всі "нормальні", які не приймають чиюсь позицію і звинувачують в аморальній поведінці, стають причиною таких мітингів і демонстрацій. Ці люди звичайні, в них теж є почуття і власні погляди на життя. Вони не змушують когось стати такими ж, але показують, що вони є і вони не страшні помилки. Я просто не розумію, коли українці дійдуть до сходинки ТОЛЕРАНТНІСТЬ. Невже представники ЛГБТ заважають вам жити і заслуговують на весь цей негатив?!

Игорь

треба ввести карну відповідальність за пропаганду гомосексуалізму і все стане на свої місця

vegus168 download

Vegus 168 online football That gives you more than football websites
We have a wide range of sports for you to play, including football, basketball, American football, tennis, competitions, as well as a wide range of sports that you cannot expect. We also have Thai boxing. The best gambling game that Thai people love and love for you to play. All day without holiday.

Александр

в свое время "революционеры"по указке евросоюза и америкосов вывели эту гадость на улицы .им так мечтается уничтожить наше православие.до этого их никто не видел,не замечал или делал вид что не видит."обурели" "европрихвостни" теперь пусть "выгребают.

Сергій

Я за заборону всіх акцій збоченців. Хочуть збочуватись - нехай збочуються в якомусь створеному ними і зареєстрованому клубі, а пропагувати хвору подобу існування повинно бути недопустимо. Європа-Європою, а ми - Україна.

...

Два "полюса" законтачили... С одной стороны узколобые имбицилы с хуторянским мышлением питекантропа - с другой "прогрессивные" садомиты. Свидомиты против садомитов. И то и то - беда

Андрей

какие равные права они хотят? Им что, кто-то мешает сексом заниматься? Или они хотят делать это прилюдно? Если они таких прав добьются, то эту страну надо будет выбросить в мусор.

Олег

Публічні акції є пропогандою, а можливо і плановою провокацією. А права захищають у суді (відкритому).

Стас

Блядь піздить цю піздоту кожен день

Прохожий

В демократичних країнах люди мають право мати свою точку зору. І мають право вважати, що трансгендерність це психічний розлад. І те що трансгендери кажуть, що їх влаштовує їхня трансгендерність не є доказом, що вони психічно здорові.

rezon

Найстрашніші люди, - не дієві, яким всерівно, яким на все що робиться наплювати.., а тоді скаржаться, що над ними хтось нагліє .. Бійтеся, борітеся проти наглих, бо жити вам усталено, просто, як звичайним людям, - точно не дадуть .., бо, - дивіться які вони наглі ..

rezon

Вони мають проводити все в рамках української моралі, як і всі,- скромно і чинно, у нічим не важливий для українців день, у більш спокійному місці, не виставляти свої голі тіла на вулиці, перед дітьми, - ось це збочення нормальної поведінки, а не їх особисте життя вдома, - на вулицях України ніхто не ходить голий та не спарюються як тварини на виду у дітей? То чому вони можуть мати на це право? Для цього вони мають мати відповідні приміщення. А марш на вулиці, - будь ласка - тільки скромно, в нічим не важливий для народу день. Для країни такі особи, не важливіші важливих подій, в даному випадку- дня народної пам'яті про голодомор. Таких провокуючих збігів дат, подій, вигляду, не повинно бути апріорі, - за таке потрібно карати, не стільки протестуючих, як тих, хто зневажає цінності української держави.

Толик

Если кто-то сомневался что они психически больные извращенцы , то теперь точно сомневаться не будут . Вот где пид...сы показали свое истинное лицо .

Віктор Анатолійович

В цей день недоречно.
Взагалі - це пропаганда нездорового способу життя.

Віталій

звичайно - ні. не просто в день пам,яті Голодомору а ВЗАГАЛІ!!!!!

катя

Ничего святого у них нет, если в такой день они решили маршировать . Они что не считают нас за людей? В этот день мы ставим свечу и вспоминаем ушедших безвинно , заморенных голодом Украинцев, перенесших такой ГЕНОЦИД, а провокаторы в этот день шествие устроили. Вот и результат. Ведь они этого и хотели, ясно с чьей подачи это шествие было именно в ДЕНЬ ПАМЯТИ ГОЛОДОМОРА. После этого я не хочу ничего о них слышать и видеть.

Олександр

Такі марші - це однозначно пропаганда і провокація, спрямовані проти соціуму, насамперед проти інституту сім'ї та її цінностей. І це на тлі дуже складної демографічної ситуації. Для чого таке явище вип'ячувати? Жоден же ж закон не зобов'язує нікого декларувати свої особисті сексвподобання і, відповідно, нема обмежень за цією ознакою. За що ж (чи проти чого) виступає ця, так звана, ЛГБТ-спільнота?

Вераника

публічні ЛГБТ-акції та марші трансгендерів – це недопустима пропаганда. Сорос любитель спонсировать подобные мероприятия. Скоро будут марши зоофилов, некрофилов, педофилов. А нам будут говорить, что это их право .

Татьяна

в Украине должны быть запрещены подобные мероприятия, а их идеология признана опасной для общества

Татьяна

Поддерживаю запрет опасной для социума идеологии

Олександр

Проти пропаганди трансів і збочинців...

Любовь

Ни в коем случае недопустимо.

Ігор

ЛГБТ - руху як самостійної сили не існує. Більшість тих, хто ходить на ці акції - це агенти Уряду США та Євросоюзу, що отримують державні гранти цих країн. Значить, це їх куратори так вирішили посміятись, змішавши дати. Тим більше, що "день трангдендера" 20-го взагалі-то. Крім того, на кожного содоміта приходилось по кілька поліцейських, та ще й журналісти з деяких державних та олігархічних ЗМІ. Безумовно, особисто Аваков дав наказ захистити їх, як слід, і нещадно бити їх противників. Отже, це державна акція митрополії та туземного уряду упокореної території. Не дивно, що створена державою ПЦУ, як і інші присутні там "церкви" не виразили жодного протесту вопіющому неподобству.

Zinin Roma

А потім виявляється - пов'язані з РФ і навіть її громадяни.. Мало таке було вияснено?

Oleksandr

Публічні ЛГБТ-акції та марші трансгендерів – так, це недопустима пропаганда, тим більше неприпустима
у день пам'яті жертв Голодомору.

Зоя

А коли починаються розслідування, виявляється, - організатори маршу з РФ, отже їх влаштовує кремль, там же сплять і марять дестабілізацією всередині України, особливо у Києві, по всій країні війною.., тому саме в такий день, - заслані нові гіркіни, керівники маршу ДГТБ ..

Андрей

Мне тоже кажется, что это РФ организовали. Именно в день памяти. Чтобы грязью нашу страну поливать

paroplav

Ради-кал. Чем им не угодили педерасты? Они одного поля ягоды-меньшинства))Хотят сделать что то хорошее-в армию. Но им легче бить морды этим и так несчастным геям. Это легче чем воевать с русскими

Sergiy

Це недопустима пропаганда, недоречна будь-коли.

андрій вьюга

Це недопустима пропоганда. Якщо ми їх не зупинимо то років через десять ми нормальні будемо виходити на пртести по причині. Що вони об,являть нас ненормальними

paroplav

К этому и идет. Я эти марши не приветствую.Гетеросексуалы же не выходят на марши.Но бить им морды это очень как то по русски. Если человек тебе не приятен,его нужно отмудохать. Если это нормально,то мы живем в РФ,а не в Украине.

Zinin Roma

Дуже швидко розпоясуються,- лізтимуть (як вже бачили, є) виховувати по своєму наших дітей, заборонятимуть жити традиційно, по-християнськи; з їх кола вчителі будуть вговоряти наших малих діток міняти стать, тобто калічитимуть їх ще з дитсадка, вчитимуть спарюватися з одностатевими.. і виставлятимуть це так, як ніби вони по закону праві, проти нас, а таким як ми, - затикатимуть роти, що нібито ми порушуємо права рідних дітей, - бо саме вони влізуть працювати в органи захисту дітей). Боротися з ними буде практично не можливо, бо і суддями стануть такі як вони.., вільно і нагло (як росіяни запровадили в Україні свій язик, - це ж просто - захват ними всієї країни і при тому нагло кричать, що їх обмежують, - а насправді україномовних!), - і психічно і фізично нищитимуть наших діток , і тоді ці дітки як неприкаяні весь вік будуть, нікому не потрібні (бо дяді і тьоті які вговорили - будуть не знати де, бо їм біди наших діток не болять, бо чужі).. Таких закордонами набачилися. На Україну насувається, нова, нагло розбещувальна, калічаща наших малих діток маньячна окупація. Подивіться, як вони себе нагло ведуть і ви побачите, що я права, а права, - бо бачила страждання сусіда хлопця, який став дівчиною..

X