Перейти до основного вмісту

Блоги

У Києві сталася масова бійка радикалів з ЛГБТ-активістами та поліцією. ВІДЕО

У Києві пройшов незвичний для багатьох українців мітинг - Марш за права трансгендерів. Захід був присвячений дню пам’яті трансгендерних людей, які стали жертвами насильства на грунті трансфобії. Так само як і більшість ЛГБТ-акцій, цей мітинг не обійшовся без сутичок з націоналістами та поліцією. 

Учасники Транс-Маршу кажуть, що виступають за рівність прав і за те, щоб трансгендерність перестали вважати психічним захворюванням. 
Водночас противники Маршу трансгендерів вважають це збоченням і гріхом, а понад усе їх обурило те, що трансгендери влаштували свою акцію саме у день пам'яті жертв Голодомору.
 

Віталій Маргалик

Віталій Маргалик,
Журналіст «Магнолія-ТВ»

Усі статті автора

А як вважаєте ви, публічні ЛГБТ-акції та марші трансгендерів – це недопустима пропаганда чи боротьба за рівність прав?  

І чи доречно було проводити марш трансгендерів саме у день пам'яті жертв Голодомору? 


Коментуйте... 

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

катя

Ничего святого у них нет, если в такой день они решили маршировать . Они что не считают нас за людей? В этот день мы ставим свечу и вспоминаем ушедших безвинно , заморенных голодом Украинцев, перенесших такой ГЕНОЦИД, а провокаторы в этот день шествие устроили. Вот и результат. Ведь они этого и хотели, ясно с чьей подачи это шествие было именно в ДЕНЬ ПАМЯТИ ГОЛОДОМОРА. После этого я не хочу ничего о них слышать и видеть.

Олександр

Такі марші - це однозначно пропаганда і провокація, спрямовані проти соціуму, насамперед проти інституту сім'ї та її цінностей. І це на тлі дуже складної демографічної ситуації. Для чого таке явище вип'ячувати? Жоден же ж закон не зобов'язує нікого декларувати свої особисті сексвподобання і, відповідно, нема обмежень за цією ознакою. За що ж (чи проти чого) виступає ця, так звана, ЛГБТ-спільнота?

Вераника

публічні ЛГБТ-акції та марші трансгендерів – це недопустима пропаганда. Сорос любитель спонсировать подобные мероприятия. Скоро будут марши зоофилов, некрофилов, педофилов. А нам будут говорить, что это их право .

Татьяна

в Украине должны быть запрещены подобные мероприятия, а их идеология признана опасной для общества

Олександр

Проти пропаганди трансів і збочинців...

Любовь

Ни в коем случае недопустимо.

Ігор

ЛГБТ - руху як самостійної сили не існує. Більшість тих, хто ходить на ці акції - це агенти Уряду США та Євросоюзу, що отримують державні гранти цих країн. Значить, це їх куратори так вирішили посміятись, змішавши дати. Тим більше, що "день трангдендера" 20-го взагалі-то. Крім того, на кожного содоміта приходилось по кілька поліцейських, та ще й журналісти з деяких державних та олігархічних ЗМІ. Безумовно, особисто Аваков дав наказ захистити їх, як слід, і нещадно бити їх противників. Отже, це державна акція митрополії та туземного уряду упокореної території. Не дивно, що створена державою ПЦУ, як і інші присутні там "церкви" не виразили жодного протесту вопіющому неподобству.

Oleksandr

Публічні ЛГБТ-акції та марші трансгендерів – так, це недопустима пропаганда, тим більше неприпустима
у день пам'яті жертв Голодомору.

paroplav

Ради-кал. Чем им не угодили педерасты? Они одного поля ягоды-меньшинства))Хотят сделать что то хорошее-в армию. Но им легче бить морды этим и так несчастным геям. Это легче чем воевать с русскими

Sergiy

Це недопустима пропаганда, недоречна будь-коли.

андрій вьюга

Це недопустима пропоганда. Якщо ми їх не зупинимо то років через десять ми нормальні будемо виходити на пртести по причині. Що вони об,являть нас ненормальними

paroplav

К этому и идет. Я эти марши не приветствую.Гетеросексуалы же не выходят на марши.Но бить им морды это очень как то по русски. Если человек тебе не приятен,его нужно отмудохать. Если это нормально,то мы живем в РФ,а не в Украине.

X