Перейти до основного вмісту

Блоги

У Києві сталася кривава бійка між націоналістами та антифашистами. ВІДЕО

Учасники антифашистської акції, яка пройшла у Києві, вигукували: ”Геть Фашизм”! “Геть Капіталізм”! ”Розформуйте полк Азов”!
Антифашисти називали націоналістів нацистами, фашистами і вимагали покарати їх за насильство, яке ультраправі нібито чинять в Україні: нападають на ЛГБТ, ромів та представників лівих рухів...  
Зрештою акцію зірвали представники ультраправих організацій – сталася бійка між анфтифашистами, поліцією та націоналістами. 

Катерина Хоменко

Катерина Хоменко,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А яка ваша думка щодо праворадикальних рухів? Це справжні патріоти своєї країни або ж небезпека і загроза демократії і правам людини? 

Коментуйте... 

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Стас

Піздить всіх гомиків і підарасів.

паниковский

..пройдет немного времени и фашисты станут сами себя называть антифашистами..

Анатолий

Хлопці вірно чинять. Аби ще корупціонерів поганяли,а то влада закриває свої продажні очі на все.

Олександр

Хоч з чортом аби не з маскалями. Не так страшні російські воші як наші гніди. Це сказав С. Петлюра. Я з ним згоден. Дякую нашіх "Фашистів" те що зупинили орду. Ще б жидомасонські погроми (не єврейські прошу врахувати!). Я висказав свою думку вона може не бути похожа на думки інших людей і нелюдей тому і не претендує на оригінальність.

Гоцман

Благодаря этим бандерлогам-фашистякам 3 областей нет.

Стас

Хорошо вешать ярлыки на людей - бандерлоги и проч. Но именно из-за вседозволенности действий различных "антифашистов" и нет части трех областей. Власть в любой стране для того, чтобы защищать её целостность, любой ценой. И если бы раньше надавали по мордам всей этой братии, которая хочет каких-то исключительных прав, было бы тихо. Пример - Россия.

Ельвіра

Всі чиїсь запроданці, хто більше заплатить тому й продаються

Моня

А ти? Скільки тобі треба заплатити?

Олександр Рущак

Колись незабаром після Другої світової війни Уінстон Черчілль сказав пророчі слова: "Фашисти майбутнього будуть називати себе антифашистами". І це таки сталося. Сьогодні ми це бачимо на прикладі путінської Росії і на прикладі діяльності наших місцевих путінкантропів в Україні. Власне, це бачимо не тільки ми, це бачить увесь цивілізований світ. Тому і задіяні міжнародні санкції проти Росії. Тому і прийнята була Європейським Союзом років, здається, чотири тому знамента резолюція про засудження тоталітарних режимів.

Анастасія

Поняття "фашисти- антифашисти" вже давно затаскане московитами та їхніми прихвостнями в нашій країні (консервами). Як тільки його чую - вимикаю тв та намагаюсь не читати... Всім раджу!

Руслан

Здравствуйте! Радикалы-это единственная сила ,которую действительно бояться хапуги,воры - чиновники ! вот поэтому они им мешают! ну и конечно же сила противостояния с кацапами.

Гоцман

Хапают и требуют бабло за свою"борьбу" похлеще чиновников.

Ромус

Почему всех этих люмпен-трутней без роду-без племени, без самоидентификации и просто отбросов социального общества, которые просто ничего не делают и нигде не работают называют "антифашистами". Помню кацапофашисты постоянно используют эту фразу, что впрочем не мешает быть им кацапофашистами (и даже проводить съезд всех фашистов Европы)

Гоцман

Почему всех этих люмпен-трутней без роду-без племени, без самоидентификации и просто отбросов социального общества, которые просто ничего не делают и нигде не работают называют "фашистами". Помню укрофашисты постоянно используют эту фразу, что впрочем не мешает быть им укрофашистами (и даже проводить съезд всех фашистов Европы)

василь

Праві радикали можливо і не завжди праві але хто як не вони першими стали на захист України. В той час всяка нечисть якій держава УКРАЇНА байдужа бо вони наєлєниє підживлювані пятою колоною стараються вилити на патріотів побільшпе бруду,

Люда

Браво!!!!!! Прочитали мої думки. В нашій ситуації
антифашисти= кацапофашисти.

Володимир

У вашому переліку фашистів немає комуністів. Цікаво чому?
Чому націоналісти є, а комуністів немає?

Ромус

....очень точно подмечено....комуняки и есть первые фашисты ( не зря же даже полные названия похожи: российская социал-демократическая рабочая партия(б) и немецкая национал-социалистическая рабочая партия. Тут просто банальная логика.

Гоцман

Тому,що комуністи перемогли фашизм в 45.Перемогут і зараз вас,йолоп.

Фауст

Ага, Гулаг переміг Бухенвальд.
Гордишся, "переможець" ?

василь

це патріоти треба знищити ворогів України сепаратистів і колаборантів Слава патріотам що захищают Україну від проросійської 5 колони Смерть -ворогам

Татьяна

"Азов" и прочие им подобные-позор Украины.Тюрьма по ним плачет

Володимир

Сиди на дівані, позор наш..

Ромус

Точно...сиди на диванi й не вякай поп Гапон ....шавки кацапськi та iх виплодки,без роду-без племенi, завезенi пicля вiйни, замicть вбитих фашистами та кацапокомуняками украiнцiв, розвонялись

Анастасія

А звідки така інформація? З московитського тв? Більше дивіться справжнього, без брехні - українського, а не медведчуковського та рабіновичського!!!

Владимир Рябоконь

Пророссийские силы есть российскими фашистами.Полк Азов защищаетУкраину,а продуцируют "антифашизм" именно пророссийские силы,титушки,помогающие изнутри Украины Путину.Это и есть "украинские гниды".Удивляет,что государство позволяет антиукраинские выступления ,оскорбляющие страну и её защитников!

Віталій Кулюк

Антифашисти це - русскій мір, нацисти.
Націоналісти не мають ніякого відношення до нацистів.

Киевлянин

Проплаченные студенты на майдане и сагитированные ими простофили. Проплаченное избиение студентов беркутовцами. Проплаченные убийства Нигояна и Жизневского. Организовывали все это не фашисты, а обычные нацисты в талмудах которых записана заветная цель - мировое господство.

1+1

що у вашому розумінні є нацизм в Україні?

Роман

Киевлянин - бред рябой кобылы.Такой Ты киевлянин.

Олександр Рущак

Послушай, "киевлянин", ты психиатру давно показыввался?

Виктор

Нацисты оккупируют и убивают другую нацию, как Московия, рашисты, антифа - украинцев.
Националисты, патриоты защищают свой народ и страну от этих нацистов.

анатолий

повністю підтримую націоналістів вони спасли державу в перші дні війни а не соплі диванні проплачені.

Сергій

Правильно було б, щоб за державний кошт всіх антифа, посадити на автобуси і відвезти у Золоте де вони могли б проходити службу до закінчення війни.

віктор

ГЕРОЇ, СИНИ ТА ДОЧКИ СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ

диоген

антЕфашист это кто?зюгановцы?

Українець

Фашизм в росії. Те ,що організували цю сходку російські агенти а сліпці пішли з ними ЦЕ ЄДИНЕ ПРАВИЛЬНЕ ПОЯСНЕННЯ! Головний там навіть не вміє українською розмовляти як треба. Вони не виповзали поки боялись.Сьогодні роблять кратинку для російсько -фашистських пропагандистів. За гроші звичайно. Сьогодні , як і вчора і позавчора тільки националісти і можуть протистояти їм. Як колись більшовикам , комуністам і зрадникам. Не вони прийшли з закликами про те ,що б когось розпустити.а ці т.з. "атнифашисти" .які працюють на самих мерезенних фашистів- на російських. Звичайно ,коли багато националізму,то він перетворится на нацизм. Аде в Україні цим і не пахне.Дивітся на чи є в Раді якісь ії представники.Тільки такі зрадники можуть виходити і закликати ,щоб знищити навіть те національно-патріотичене товариство, яке меже ідейно протистояти агресору і зрадникам. І вони це показали за ці роки на війні! Без націоналистів не буде нації. Звичайно це перевірка реакції суспільства на те чи ще здатне воно протистояти зраді. ТОму,що всі ці т.з. "мирнолюбиві" ініціативи влади та т.з. "опозиції"- медведчуків вже не соромляться говорити про неї відкрито.Наприкад про т.з. "спільне патрулювання",про іницативи сівох різних та інше. Їм дуже заважає полк "Азов". тОму.що як дійде до відкритої зради і переходу від ЕС до фашистськох росіх,то тільки він є організована та дієва сила хоч якось цоьму протидіяти.

василь

Тими хто стає на захист України треба гордитись, а не тупо ставити під сумнів їхні дії. Слава Україні ! Смерть Ворогам !

Фокс

Жодного патріота там не бачу, і одні і інші "працюють" тільки за гроші. А стосовно гоміків, лесбіянок, циган і інших покидьків, то їх потрібно лупцювати кожний день.

Александр

Разгул национализма это дорога к нацизму,и пример этому
слабая Веймаровская Германия и дальнейшая фашизация общества.Ну без малого как у нас

Олександр

"Фашисты в 21столетии будут называть себя "антифашистами""- Уинстон Черчиль.

Павло

Це дармоїди котрі за кошт людей роблять свої безправні дії і залишаються безнакараними.
Всі нормальні люди, в вільний час відпочивають від тяжкої праці, а не ходять по мітингам. Кожна протиправна дія повинна бути жорстко покарана. Доколи цього не буде в нас буде безлад.!!!

Богдан

Без ультраправих націоналістів немає самовизначеної нації, і без них не було-би українців

Дмитрий

Поддерживаю,но....не надо постоянно творить беззаконие.

Владимир

Национализм — инфантильная болезнь. Это корь человечества. (Альберт Эйнштейн)

X