Перейти до основного вмісту

Блоги

Жахлива ДТП у Вінниці: чоловіка спочатку збив автобус, а потім переїхало авто. ВІДЕО

Смертельна аварія у Вінниці.  Пішохода спочатку збив автобус, а потім переїхав мікроавтобус. У цій жахливій ДТП винен сам загиблий, бо переходив дорогу у недозволеному місці, - кажуть у поліції.
І таких ситуацій на українських дорогах – безліч. Пішоходи порушують правила, бо розуміють, що зазвичай їх за це не карають.
Аби боротися з пішоходами-порушниками у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про збільшення відповідальності і значне підвищення штрафів для пішоходів-порушників.

А як вважаєте ви, чи допоможе збільшення штрафів змусити пішоходів дотримуватися правил? І чи будете ви більш обачно переходити дорогу, якщо покарання стане значно суворішим?

Коментуйте...

Віталій Маргалик

Віталій Маргалик,
Журналіст «Магнолія-ТВ»

Усі статті автора

Теги:  штраф

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Вовик

Подземные пешеходные переходы , или переход по зебре со светофором с долгим ожиданем пешехода своего зеленого света что бы не создавать дискомфорта автомобилистам , и проблем не будет . А если еще каждая зебра будет оборудована камерами наблюдения то сразу станет понятно, кто не виноват , а кто очень не виноват . А то камикадзе которое решит перебежать 8 полос и намотается на колесо какого то автомобиля , ну ему хочется только сказать - на том свете тебя уж точно больше не собьют , помним , любим , скорбим еб тэ !!!

Віталій

Пішоходи знають тільки свої права. АЛЕ Є Й ОБОВ'ЯЗКИ!!!

Віталій

Вважаю, що потрібно притягувати до кримінальної відповідальності за ст. 286 також і пішоходів за створення ДТП.

Михаил

Порушив - палицею по мордяці. І водіям і пішоходам.

Гаврилюк Волод…

Щоб зменшити кількість ДТП на пішохідних переходах, потрібно під кожним знаком 5.35 закріпити текст пунктів ПДР: 4.14а; 4.14б;
4.13. Бо більшість пішоходів про них не знають.

Сашко

А ви думаєте той текст хтось читати буде?. Я думаю, краще замість рекламних біг-бордів встановлювати стенди із зображенням розкиданих трупів по дорозі і потрощених автомобілів із зазначенням статистики по кількості загиблих за рік. Я думаю це буде набагато дієвішим способом донести до водіїв і пішоходів, що правила дорожнього руху написані сльозами і кров’ю.

X