Перейти до основного вмісту

Блоги

Аби запобігти терактам та вбивствам в Україні можуть ввести візовий режим з РФ. ВІДЕО

“Вбивство” журналіста Аркадія Бабченка, замовником якого нібито є Росія, вкотре загострило тему введення візового режиму з Російською Федерацією. Мовляв, саме візовий режим з Росією значно ускладнить можливість спецслужбам РФ проводити свої спецоперації в Україні. Водночас противники візового режиму з Російською Федерацією кажуть, це значно ускладнить ситуацію для мільйонів українських заробітчан, які працюють в Росії, а на безпеку жодним чином не вплине. 

Віталій Артамонов

Віталій Артамонов,
Журналіст Магнолії-ТВ

Усі статті автора

Як ви вважаєте, чи має Україна ввести візовий режим з країною-агресором – Росією!? 

- З одного боку, це може зменшити кількість терактів та замовних вбивств, які ймовірно вчиняють в Україні російські спецслужби! 
- З іншого боку, візовий режим з РФ значно ускладнює життя для мільйонів українських заробітчан, які працюють в Росії.  

Коментуйте. 

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Макс

А у меня к вам вопрос :
Как вы щитаете почему наши власти не хотят напрямую договорится с Донбассом ? И на етом вся война закончилась бы и вопрос о визах не стоял бы
Веть там уже освобо и освобождать некого .

Ольга

Задумайтесь над редизайном сайта)

Европеец

вы Серьезно считаете, что визовый режим может помешать ФСБ прислать сюда свою агентуру?!

Леонід

Йде війна. Скільки сталося вбивств на замовлення, диверсій на військових сладах та інших провокацій? Зараз проходить підготовка до отримання УПЦ томоса і кількість провокацій в рази збільшиться. В голові не вкладається як можна цього не бачити і не розуміти. Треба обовязково ввести візовий режим з Росією і контролювати всіх і все, їм ніколи не можна довіряти. Бездіяльність президента та МЗС в цьому питанні є злочином перед народом України

Микола

Де ще у світі країни що воюють і мають безвізовий режим між собою??? Якби в Україні влада дбала безпеку держави і її громадян візовий режим був би введений миттєво як з'явилися перші "туристи" пупкіна в українських містах. Промосковське шобло навмисно гальмувало і досі гальмує процес введення візового режиму з агресором. Хіба при візовому режимі були б зелені чоловічки у Криму? Я впевнений, цього б не було!

Микола

Питання державноїх безпеки і її громадян є першочерговим. Нема сумніву що візовий режим з рф допоможе зупинити злочини спецьслужб ворожої країни. На цьому фоні балачки про те що заробітчанам, що їздять туди, ускладнюється життя є абсолютною дурницею. Їм плювати на те що коїться в країні а держава повинна їм створювати домашні умови шкодячи тим хто живе в Україні. Більшість тих хто підтримує безвізовий режим люди яким плювати на Україну, на її безпеку.

Александр

Визовый режим усложнит жизнь нормальным людям .Многие и сейчас не могут посетить родственников а для спецслужб это заборчик высотой 1м немножко напрягся и перепрыгнул, а для бабушки которая хочет увидеть друга детства метр перешагнуть может не получиться

Олександр

Если ввести визы с Россией, то усилится контрабанда и незаконные передвижения граждан. России может быть и выгодно это.

Микола

Коли був візовий режим з ЕС то що контрабанди було більше а ніж зараз, де цифри? Ага, збільшиться незаконне переміщення громадян бо до того воно було законним.

Анонім

Потрібно в голові зробити візовий режим!

пенсіонер

Ввести візовий режим потрібно якнайшвидше . Це потрібно було зробити ще в 2014 . Менше всякого лайна лізтиме з ерефії . І менше дурнів прийдеться витягати з халепи . Що до тих , хто їздить туди на заробітки , то це їх вибір і їх проблеми .

Пэдро

Нужно решать вопрос кардинально, на уровне элит. Оперативным путем удалить раковую опухоль у страны агрессора и установить там договоро-способную народную власть. Ну конечно не только и не столько своими силами, а и в коалиции со всеми, кто в этом заинтересован...

Коля

Никто никогда визы с Россией не введет

Петро

Це тільки маленька частина від тих пунктів, що необхідно забезпечити для безпеки нашої держави.

Андрій

Я за візовий режим, бо це наразі зменшить ризик потрапляння в Україну неконтрольованих злочинців. Що стосується наших громадян то роботи повно як в Україні так і в других державах, а їздити в Росію в умовах збройної агресії це взагалі нонсенс. Там все одно грошей не платять добре, а на додаток можуть сфабрикувати діло і тоді вся країна мусить спасати горе заробітчанина....

Борис

Проблема не у візах...Нічого це не дасть притому, що частина кордону неконтрольована. А контроль на пунктах пропуску ітак є! Грузія спочатку їх ввела, а потім - відмінила, а там війна була більш небезпечніша - ворог стояв під Тбілісі!

Борис

У нас нема жорстко контрольованого кордону. Бандити перетнуть його завжди. А звичайним громадянам створите проблеми!. И не тільки заробітчанам, а і тим, в кого родичи за кордоном!

Инга

О! Диви, риби заговорили.. Це потрібно було зробити ще в 2014!

Раїса

Двадцять перше століття! В Росії сестра, син , онуки. Так що : від них відмовитися? Що не пропонуєте- все створюєте складності тільки для своїх людей. Нема кордонів тільки для багатих та тих , хто має чим заплатити. Вже ж ввели біометричні паспорти! Інформація про кожну людину доступна. Перевіряйте! Ні, одразу- закриємо, переламаємо. Може пора вже створювати?! Для України, для її людей! Чи тільки- бізнес,бізнес,бізнес!!! На війні - і там бізнес

Ольга

ну то й що, що сестра, син, онуки.. Мешкають там чи заробляють?? вони живуть на території країни-агресора. Ви можете підтримувати з ними зв'язок як і раніше. То ж віза в даному випадку не заважатиме, але вештатися туди-сюди деяким діячам буде складніше

Валерій

Однозначно так. РФ, країна агресор, а ми їй даєм можливість вільного пресування Україною. Закрити кордони. Нехай їздять в Абхазію.

Алексей

Слыште Вы шавки , покусать не можете так хоть погавкаем -- вся европа соединяется но не рассоединяется , заказные убийства сплошь и рядом совершают свои в угоду тот кто больше заплатит в данном случае дядя СЭМ , да и то в большей мере что бы кредитов побольше дали..

Валерій

Европа об'єднується. А до чого тут азіатська ерефія? Вам до азіатів, а не до Європи

Едуард Ігнатов

1. Чим скоріше введуть візу тим гарніше! 2. Запитайте у родин загиблих в терактах та на донбасі, - хвилює їх доля тих, хто сплачує податки на придбання вибухівки та куль і мін для їх загиблих?

Саша_1

У нас война! О чем речь вообще? Визовый режим уже давно нужно было ввести!

Борис Цісарук

В Європу росіяни їздять з візами,а ми кажемо,що Україна це Європа.Так в чому справа? Візи потрібно вводити давно,тому що Європа нас не зрозуміє.

X