Перейти до основного вмісту

Блоги

Путін масово роздає паспорти РФ жителям т.зв. ЛДНР. ВІДЕО

Володимир Путін підписав закон, який значно спрощує надання громадянства Російської Федерації, зокрема і жителям так званих ДНР та ЛНР. 
Водночас, чи має Україна в цій ситуації платити пенсії і соціальну допомогу жителям так званих ЛДНР, які отримали чи отримають російський паспорт? 
Це - в будь-якому разі – наші громадяни і вони заслуговують на українську пенсію чи, якщо вони захотіли отримати паспорт країни-агресора, то хай відтепер ними опікується виключно Російська Федерація…


А як вважаєте ви, чи має Україна платити пенсії і соціальну допомогу жителям так званих ЛДНР, які отримали російський паспорт?

Коментуйте. 
 

Віталій Маргалик

Віталій Маргалик,
Журналіст «Магнолія-ТВ»

Усі статті автора

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Тімохін Ігор

Це так само , як спитати чи треба платити пенсію тим хто отримав паспорт іншої країни . І тоді ви зрозумієте , що НІ , не треба .

Игорь

Если пенсия заработана-обязяны платить независимо от взглядов и предпочтений. Она (пенсия) ЗАРАБОТАНА.

юра

а за што платить референднутым предателям донецким бычикам.их место в чухондрии-где-то на чукотке в месте с их дражайшим лысым карликом.

X