Перейти до основного вмісту

Блоги

Фаріон жорстко принизила російську мову. ВІДЕО

Ірина Фаріон підтримала Макдональдс у мовному скандалі і заявила, що російська – це мова загарбника. 
Нагадаю, що гучний скандал з Макдональдс виник через те, що там у спеціальних терміналах для замовлень не обслуговують клієнтів російською мовою. Є лише українська та англійська. Це збурило російськомовних громадян України і вони оголосили бойкот Макдональдс. 
Детальніше у відео: 

Катерина Хоменко

Катерина Хоменко,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А як думаєте ви, чи має сфера послуг бути виключно українською? Чи це дискримінація нацменшин і зокрема російськомовних? 

Коментуйте.  

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Татьяна

В 1992 году была принята конституция Украины и там государственным языком назван украинский. К чему орать, оскорблять, кидать мелочь в лицо. Можно просто говорить спокойно по украински. Виновата тупая власть. Нужно было с первых дней создать курсы и перевести все школы на язык Государства. А не визжать теперь, когда в стране беда. Сибирь

Слава Богу не кацап

Я росийскомовный но меня совсем не расстраивает что этот насаждаемый кацапофашистами недоезык постепенно уходит из нашей жизни. Мы все понимаем что нам не нужен и близко езык неполноценных, диких, агрессивных чурок-недоумков. Жаль, что враги и предатели при власти, специально разжигают войну этим т.н. росским езыком. За это вешать надо ! Фарион сказала правильно !

Конь в пальте

Фарион неизлечимо больная сука!!!

Перинська Наталія

Як тільки у РФ постане питання про необхідність обслуговування клієнтів українською мовою, а також мовами інших нацменшин, які там проживають, можна буде подумати про "дзеркальну" відповідь...

Михайло

Чи має бути сфера послуг в Польщі виключно польською, в Італії - Італійською, в Росії - російською, дивно, чому Україна має бути винятком? За цією логікою - кожна нацменшина в державі має вимагати обслуговувати іі національною мовою. Апеляція до дискримінації - це прикриття громадянином зневаги до державної мови народу та держави як інституції.

Поліщук Галина…

В Україні, всі заклади чи то сфери обслуговування, чи то інші мають послуговуватись тільки українською мовою, бо це державна мова, і крапка. Ніякої дискримінації немає. Всі, хто живе в Україні добре розуміють українську, їм не обов,язково самим розмовляти українською, але всі розуміють, це не китайська і не японська. В тій же Росії живуть багато нацменшин, але ви ніде не почуєте їхньої мови, тільки російська, то чому в Україні державні установи чи інші сфери послуг мають розмовляти на мові нащменшин? тим більше на мові країни-агресора?

Конь в пальте

Если бы я был в сфере обслуживания, а не в ВУЗе, я бы послал тебя на русском мате.

Артем

Когда уже бешеную суку Фарион загонят в будку? И почему оно ходит без намордника или хотя бы маски во время эпидемии. Или для психически больных закон не писан?

Поліщук Галина…

Фаріон респект. Це одна із небагатьох патріотів України, яка говорить, що думає, не плазує ні перед ким, бо вона розумна і може запхати за пояс всіх, кому не подобається українська мова, українська історія і т. д. Тому ніхто її нікуди заганяти не збирається і не буде , а сидіти в будках будуть такі,як ви, цепні собаки, які живете в Україні, жирете українське сало, дихаєте українським повітрям і ненавидите Україну... откаи місце не те, що у будці а взагалі на цій землі...

НеригАнал

Підтримую пані Фаріон повність у всьому, що вона робить та каже, боя я, як і вона, Українець!

городецька

У нас только русский язык бешенный и пора уже его загнать в подполье или всех кто на нем разговаривает в психбольницы, хотите на русском дуйте в рашу. Нефиг нам свои законы диктовать.

Борисенко

росіяни в Україні не нацменшини, протягом трьох століть вони є загарбниками

alina

Що це ТАКЕ рускоязічніе украінці.Ти або українець або ні. У нас війна з Росією.Що ще тут потрібно обговорювати?

николай

цікаво а чому питання російської мови ніколи не стоїть ні в Німеччині ні Франції або інших країнах пострадянського простору живеш в будь якій країні тобі там подобаеться будь ласка живи але коли хочеш одержати роботу чи якісь іншщі державні послуги повинен знати мову країни і нема чого іти в чужий монастир зі своею молитвою

ТАК

Однозначно українська. Це нормально і нічого образливого нема для громадян України

Roman Novak

тільки українська, якщо у МакДональдс є ще й англійська не проти, туристи і все таке, мокшанська ну це навіть і не обговорюється , має померти і все !!!

Сергій

В Московщині сфера послуг виключно російськомовна. І ніхто не сприймає це як дискримінацію нацменшин.

Helen

Так, в Україні має бути українська мова у сфері послуг, як і у всіх інших галузях. А McDonald's респект.

Ігор

Нормальні російськомовні не обурюються. Піднимають ґвалт лише ті, хто не бажає навіть чути українську мову. Можете перевірити кожного такого - це бепомилково.
Росіяни у російських містах навіть із цікавістю узнають, наприклад, як ми називаємо місяці року. І хвалять. Принаймні до 2014 року.

Анатолій СА

Хто не розуміє українську - ГУГЛ в допомогу.
Чомусь у Польщі (наприклад) державною є виключно польська мова, вся інформація та документація - польською, але при тому ніхто не забороняє її громадянам спілкуватись між собою БУДЬ-ЯКОЮ мовою.
В пивних барах співають гімн Польщі! Поляки пишаються своєю Державою!
За пів року (в 1986 році) я вільно розмовляв з поляками польською, хоч і не маю хисту до іноземних мов. Було БАЖАННЯ!
А тут російськомовним за 29 років - і слабо?
Агов, державо, стань ДЕРЖАВОЮ!
Українці, будьте патріотами своєї ДЕРЖАВИ!

Людмила

Поддерживаю на 100% применение украинской мовы в сфере услуг и везде в публичной жизни Украины. Сама я россиянка, в быту говорю по-русски, вышла замуж в Украину в 1976г. Украинска мова должна быть защищена на всех уровнях, как ни странно это звучит, но так сложилось , увы. Отрицание этого- это неуважение к стране, где мы живем. Где в России украинский язык применяется в сфере услуг , а там очень много украинцев украиномовных ? Там даже украинскую библиотеку закрыли в Москве.

..

я я.. дастиш фантастиш! макдональд респектиш

X