Перейти до основного вмісту

Блоги

У Києві жорстко напали на підлітків-геїв і змусили їх принижувати ЛГБТ. ВІДЕО

Під час проведення КиївПрайду, на Подолі група чоловіків напала на компанію молодих хлопців і дівчат через їхній яскравий одяг і фарбоване волосся, назвали їх геями та лесбійками і після знущань змусили підлітків читати вголос листівки про те, що ЛГБТ – це загроза Українській родині. 

Водночас уже самі ЛГБТ-активісти у рамках проведення КиївПрайду, аби популяризувати ідею рівності та толерантності та недопущення нападів на ЛГБТ – ”підчепили” на меч монументу Батьківщина-мати веселковий прапор - символіку ЛГБТ-спільноти. Це викликало хвилю обвурення в українців. Детальніше у відео. 

Віталій Артамонов

Віталій Артамонов,
Журналіст Магнолії-ТВ

Усі статті автора

Як ви ставитеся до того, що активісти напередодні початку Німецько-Радянської війни прикрасили Батьківщину-мати прапором ЛГБТ? 
Це красива акція, яка популяризує ідею толерантності та рівності прав провокація чи це ніщо інше, як наруга над пам’яттю про Війну і загиблих людей?

Коментуйте. 

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

John Favors

Thank you for this insightful thread, much appreciated. While you’re at it, you and your friends might want to go to download this game called lords mobile extension on your desktops at: https://chrome.google.com/webstore/detail/lordsmobile-extension/bphjilpfliobfjmmoohlbkjkkhignohd. Also, the skill detail game toca world has been out for quite some time now as well. This game has been part of our weekly game nights because of its entertaining pretense and little mechanical skills needed to win the rounds. Truly worth the time spent being played.

Sunde

Так так....Ярые противники ЛГБТ осуждают "наругу над пам'ятником",НО они ни слова не сказали о тех животных ,что напали на подростков...Получается,если ты гомосексуалист,то более не имеешь права називаться человеком? Похоже Украина и правда...отсталая.

Сергей Алексеевич

Пидарасы они и есть пидарасы. Ни ума ни уважения к людям, отдавшим свою жизнь за нашу свободу. Какое отношение имеют выходки ряженых к равным правам? Живите себе спокойно и никому до вас дела не будет, все будет толерантно. Но если хотите всех донимать своей "озабоченностью", то не удивляйтесь.

Ярослав

Це не тільки наруга над пам'яттю тих, хто боровся із загарбниками... Зневага до
сімейних цінностей ... Популяризація збочень...

Андрес

Імітація прикріплення прапора до пам'ятника,
це гарна ідея та символ звільнення,
символ очищення від тоталітаризму,
лакмусовий папірець - що до ототожнення себе
більш людиною, а не звіром.

Имя

Ніхто не має жодного права підглядати у постіль до людей з ким вони там сплять - з чоловіком чи з жінкою. Так ми повернемось до радянських парткомів, які вирішували замість судів, чи розлучати подружжя чи зробити їм "обществєнноє внушеніє". Те що ці дорослі дебіли змусилили цих підлітків читати якісь листівки аж ніяк не виховує в них гетеросексуалів, а навпаки провокує їх на ще більші "подвиги" типу закріплення прапора на скульптурі...

алекс

Цікаво,а якої орієнтації автор виразу "Німецько-Радянська війна"? Це членство в ЛГБТ змусило його забути про інших учасників війни? Де Польша, Великобританія,Канада, Індія, Південно-Африканский Союз, Австралія, Нова Зеландія), Франція, Эфіопія, Данія, Норвегія,
Бельгія, Нідерланди, Люксембург,Греція ,Югославія , Тува, Монголія ,США, Филіппини,Китай ,Мексика,Бразилія,Ірак,
Королевство Італія, Руминія,Болгарія , Фінляндія.
З іншої сторони : Словакія,Італия, Албанія,Венгрія,
Ірак, Хорватія, Фінляндія,Японія, Маньчжоу-го, Болгарія ,Таіланд,
Бірма ,

сенюк

ЛГБТ це крайня ступінь розпусти.

Прохожий

ЛГБТ внаслідок психічних розладів.

Руслана

Встановлення прапора лгтб - надруга над пам’яттю про Війну ,за це мають понести покарання.

Руслана

Збочення не має стати нормою.

Пенсіонер

Не було б в Україні "ЛГБТ спільноти" при владі - не було б модного на теперішній день серед молоді ЛГБТ руху . Я категорично проти реклами цього модного напрямку серед молоді , є якісь вставлені роками моральні цінності в народі і це повинно підтримуватися , в тому числі і владою . Ми вже більше 70 років "ЧТОкали" і "КАКали" , а тепер "ВАУкаєм" та робимося підарами та лесбіянками . Історія нас нічому так і не навчила , але яка влада - такі і люди .

Адольф Гітлер

Скоро дійдуть руки і до лгбт

Васько

Не маю нічого проти людей, у яких неприродня статева орієнтація.
Але...
В тих країнах, де все це узаконене, доходить до того, що вони починають зловиживати правом на свободу думки та слова і починають вимагати для себе якихось привілеїв. Будь-хто з публічних осіб, які критично висловлюються про таку спільноту, тобто тактовно використовують право на свободу думки та слова, відразу ж піддаються цькуванню. Дане явище поступово призводить до того, що починає де-факто заборонятись природне право на свободу думки, слова, вираження своїх поглядів та переконань. А розпочинається все з таких прайдів.

Георгій

У нас, в Канаді, толерантне суспільство і немає випадків нападів чи будь яких фактів приниження людей за будь яких ознак. В Україні багато людей мають стереотипне мислення та відсталі погляди на відміну від західного світу.
Тож раджу суспільству в Україні ставати більш прогресивним та позбавлятися від зашореності і стереотипів.
Україна має рухатися швидше у своїх поглядах і позбутися практики насилля щодо людей. Бити людей, та знущатися над ними тільки за те що хтось живе не так як всі, це середньовікова дикість. Зовсім відрізняється від сучасного західного світу. Більш схоже на Росію. Там таке ж саме суспільство. Ми в Канаді маємо зовсім інше життя, ніж люди самі створюють собі такі проблеми в Україні.

Сталін

До чого ти тут такий толерантний Олень зі своєю Канадою? Ці виблядки тут не ходитимуть з парадами і не пропагуватимуть свої збочення і крапка

Так себе

Не сексом единым живет человек. Для уменьшения численности населения земного шара придумали эту дич, т.к. однополые - не размножаются.

X