Перейти до основного вмісту

Блоги

53 українські дитини потрапили в моторошний табір у Сирії. Діти благають допомоги. ВІДЕО

53 дитини та їхні матері-українки просто зараз перебувають У Сирії, в таборі для біженців Аль-Хол. Чоловіки більшості з цих українок – терористи ІДІЛУ.   
Хтось з них воює, хтось ув’язнений за тероризм, а хтось вже мертвий.
Ці українки та їхні діти живуть у таборі в жахливих умовах: спека до 50 градусів, майже повна відсутність питної води та медицини, реальна небезпека для життя. І увесь цей час вони благають про допомогу та захист від України, просять, щоб їх евакуювали до України. А держава тим часом фактично бездіє… Подробиці у відео: 
 

Олександр Васильєв

Олександр Васильєв,
Журналіст Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А як вважаєте ви, чи має держава Україна, врятувати і забрати з Сирії додому своїх дітей, незважаючи на те, що їхні матері-українки – переважно дружини терористів, носять паранджу, можливо стали мусульманками, і колись необачно закохавшись одружилися на сирійських злочинцях і опинилися заручницями радикального ісламізму?

Коментуйте. 

Чи має Україна врятувати з сирійського табору 53-х дітей, попри те, що їхні матері-українки – дружини підозрюваних у тероризмі сирійців?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Лариса

Обов'яково потрібно забрати! Не нам їх судити. Діти ні в чому не винні!

Любов Шевченко

Кожна людина як і кожна дитина має відчувати захист рідних,близьких.Де б не жив,як би не жив,але мати,Батьківщина ніколи не забувається.От як в Канаді є цілі громади українців, що дбають один про одного, і зустрічаються на свята!От і ті українки зараз просять спасти іх,забрати Україну.Треба подбати про діток.Вони виростуть вдячними і колись захистять рідну країну.

Михайло

журналіст темнить....не можуть бути діти, де батько сирієць громадянами України. Тим більше, колишні громадянки України, які виходять заміж (легально) за мусульманина мусять прийняти його віру. То кого Україна повинна прийняти, нагодувати, пожаліти...? В африці таких нещасних дітей мільйони....

тетяна 65років

необходимо оказать помощь мамам с детьми вернуться в Украину

Михайло

як і минула влада так і сьогоднішня, плювати хотіла на українців і українок з дітьми, які виїхали з України, одружившись на іноземцях. Їм не потрібний лишній клопіт.

Оксана

Це загроза для України в майбутньому. ІДІЛ всередині країни.

Андрей

Что заслужили, то и получили!

Анонім

Це громадяни іншої країни. І це буде розцінюватися як втручання у внутрішні справи Сирії. Але, коли публічно попросили захисту (якщо це справді було), то варто дипломатично (спокійно. бо це не громадяни нашої країни) на це зреагувати. До того ж, міжнародні організації надають гуманітарну допомогу населенню Сирії.
Діти там народилися, то високі температури для них - природне явище.

оксана

температура выше 37 это уже неестественно для человека. Они и так наказаны ,надо милосердствовать просьбам.а судить всех будет не человек..

юрий костенко

У України не хватає дітей. Треба любих дітей брати

Яніна

Сама собі дивуюсь, але з віком мій, патологічний колись, гуманізм десь розвіявся... Нема води, 50 градусів пекла - це, звичайно, жахливо. Але невже там змінився клімат з часу, коли жіночки вибирали свою долю і долю для своїх дітей? Чи вони думали, що Сірія в Європі або за Полярним Колом? Яке до біса кохання - серед чужих людей з чужою вірою, чужою ментальністю та на чужій, зовсім іншій, землі?!
Не вірю. Я їм не вірю, вибачайте. Бачили очі що вибирали...

оксана

Вы не любили.наверное и любить не можете.прощать тоже. Государство тратит на всякую чепуху миллионы,пуусть потратит на переезд 53 человек и они станут украинцами -благодарными

Наталія

Те, що українки поєднали свої долі з терористами-це їх відповідальність перед Богом і людьми, це на їх совісті. А діти не винні ні в чому. І тому держава має їх захистити!

валерій

воні ляглі під чурок-нахріна нам ці шльондри

Олександр

Будь-який прояв гуманізму на державному рівні, сприяє розвитку найкращих людських якостей у своїх громадян. Безумовно забрати додому всіх бажаючих.

Лариса

Да. И дать им статус беженцев !!! Предоставить им жильё в то время когда те кто защищает нас на Донбасе годами ждут квартиры!!? Бачылы очи що куплялы!! Надо думать головой когда едешь в чужую страну- зачем детей заводить с таким человеком если он других убивает?

Ивва

Обратиться за помощью к Израилю, те помогут

Підтримую Олеся

Такі "дітки" як ці потім будуть потяги з паливом взривати. Хай дякують своїм "мамкам" і залишаються там де вони є.

мария киев

это наши дети аих мамы ничего приступного несделали

Олесь

Вы вообще с ума сбрендили?? Эти телки предавшие свой род и страну, среклись христианства, выскочившие за убийц ,не нужны Украине, пусть остаются там со своими маленькими черными хачиками. А гребаному журналисту покажите сколько бедных УКРАИНСКИХ деток лежат в Охматдете, в других больницах, в детдомах- пусть он скотина за них побеспокоится. Увидите где этого журнашлюху дайте ему подсрачника хорошего

зиноида петровна

прошу одуматся зеленскому не делать ошибок как все призиденты украины.делали специально будтобы ошибки макарович отсылал в росию на дальний север картошку по 8копеек а загрузка.вагоны сколько стою безплатно. как он говорил а росия просит .но мы отдельное государство.цена должна договорной и кучма такой же украину обворовали итеперь сидят милиардеры улыбаются алюди в нищите.во всех милиардеров забраать всё докопейки.а зеленский сейчас песни поёт амы на него надеялись.если зеленский заберёт етих терроо ристов с сирии то пусть сразу же ссложит полномочия и как террорист?

Олесь

А скільки дітей в самій Украіні потребують допомоги ви знаєте?? Поцікавтесь хоч в Охматдиті для початку

вік

це майбутній осередок тероризму в Україні. Діти - араби-мусульмане не будуть ходити до наших дітсадочків і навчальних закладів і ніколи не зможуть адаптуватися до наших умов. Вони не будуть працювати і не стануть справжніми громадянами - це будуть парії/паразити, як роми... Десятки тисяч таких вороже налаштованих мешкають в Німеччині, Данії і т.д.

alexb7

Абсолютно согласен. А ихним мамам чернильницам надо было в свое время лучше думать с кем шашни заводить.

пенсіонер Петренко

Олександр Васильєв , припиніть займатися політичними провокаціями прикриваючись дітьми . Ці жінки і ці діти є громадянами Сирії . То ж і піклуватися про них має уряд Сирії . Не намагайтеся втягнути Україну в політичну аферу з втручання у внутрішні справи іншої країни і з незаконним вивезенням й утриманням її громадян .

Фауст

Олександр Васильєв, досить займатись дискредитацією держави Україна! Чи, може, рублікі треба отработать???

Олесь

Йому просто в рило б не завадило дати

Фауст

Чим ті хохліци думали, коли плодили дітей у мусульманському середовищі??? Їм що, в Україні пари не було, захотіли спробувати обрізаного )(уя??? А тепер, коли доля викинула їх на узбіччя життя, вони згадали, що вони, бачте , українки, але звиздять по кацапськи. Тож нехай кацапстан їх і рятує.

Сашок

Вот это вы правильно заявили, сударь. Уважаю!

Фауст

Які вони українці??? Це маленькі кацапи, виховані матір"ю-кацапкою. Нічого українського в них нема.

Ілько

Надати порятунок обов'язково. Цим питанням мав би давно зайнятись консул. При їх бажанні забрати в Україну. Щодо жінок українок, які стали дружинами терористів, то це питання іншого плану. У нас в Україні, особливо сьогодні, тероризм дуже поширене явище, яке має яскраві прояви на рівні державного управління. Це терор проти власного народу у сфері реформування медицини, освіти, підприємництва. До влади чиновники-терористи, "зброєю" яких є: неосвіченість, тупість, користолюбство, зрада інтересів держави, що у порівнянні з ними, терористи іділу - це ясельна група у дитячому садочку.

пенсіонер Петренко

Ці діти громадяни Сирії . Їх мами поміняли громадянство України на громадянство Сирії , отже вони не є українками . Їх батьки теж громадяни Сирії . Яке відношення до громадян іншої країни має наша держава ? Вам мало кацапів - терористів на нашій території , то ще хочете мати тут мусульман - терористів , які прийдуть сюди до своїх дітей ?

виктор

когда выррастит ета свволота. мразь и придёт тебя ограбит а потом твою всю семью расстреляет или лутше как будет тебя мучить и казнить пока ты тварь не здохнеш.тогда ты спомниш кто такой ислам?

ГРИГОРІЙ

Вини дітей,що вони без захисту немає. Ми всі такі самі. Але ми можемо себе захистити ,а вони ні. Держава Україна мусить захищати своїх громадян,де б вони не перебували. Захищати дітей-це свята справа кожного дорослого !

Фауст

Ні, ми не "всі такі".
Ми не лізли в країну з мусульманського світу.
Ми не посилали тих хохліц у Сирію.
Вони самі туди поперлись. Чому?
А тепер, коли стало сутужно, вони згадали про Україну.

пенсіонер Петренко

Так , діти не винні . Але вони громадяни іншої країни . Яке право має наша країна забирати громадян іншої країни ( не має значення дітей чи дорослих ) ?

виктор

ты прыдурку посмотры на их лица.прочочитай в интернети что делают германии тввои дети.насилуют старых и мо лодых а потом убивают ето твои бедные дети. тоже украинцы етого получат?

Ирина

Позор той стране, тому государству и тому правительству, которое не заботится о своих гражданах!
Дети нуждаются в помощи и правительство просто обязано им помочь!

Фауст

Позорай своїй країні - кацапстану!
Україна тих хохліц в Сирію не посилала!

СамСам

Дети граждани другой страны,а мама когда то была украинкой,И кто знает что у нее на уме.

Alexander

Кто Вам сказал что они наши граждани. Дети родились в Сирии,они сирийцы,мамы их когда то возможно и были граждани Украины но сменили гражданство.

Валерія

Це, передусім, наші громадяни і просто діти - маленькі, беззахисні й довірливі.

X