Перейти до основного вмісту

Блоги

На Харківщині розлючений натовп жорстко покарав ромів. ВІДЕО

На Харківщині відбулися чи не наймасовіші антиромські протести. Люди криками та погрозами вимагали, щоб ромів виселили з їхнього села. Звинувачували їх у злочинах та побитті молодого хлопця. 
Насправді ж схожі ситуації трапляються в Україні систематично. Радикали спалюють ромські табори та влаштовують антиромські рейди. 
А от правозахисники категорично засуджують будь-яке фізичне насильство щодо ромів і наголошують, що такі методи навіть мають ознаки етнічних чисток. 
 

Олександр Васильєв

Олександр Васильєв,
Журналіст Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А як вважаєте ви? Численні антиромські рейди громадських активістів, мітинги та погроми – це самосуд, який має ознаки етнічних чисток, чи все ж таки – необхідна і вимушена боротьба зі злочинністю, якщо влада цю ситуацію не хоче чи не може вирішити? 

Коментуйте.. 

Як ви ставитеся до методів активістів, які власноруч борються з ромами-злочинцями?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

василь

Цигани цілими бандами тероризують народ на вокзалах і ні кому з правоохоронців до них нема діла

МИЛОЛА

Якщьо влада не діє то діє народ

Ksenia

Коли влада ахищає їх як національнну меншину, то требя всім заявити, що дискримінація проти злодііїв , убивць та наркоторговців - це не дискримінація. А коли йде мова про їх захист привілейований над нами, то прийміть тоді назву для країни не Україна а Союз Національних Меншин Світу. Але якщо ми європейська держава Україна для українців , то давайте гнати їх сраними мітлами

Roman

Ви усі - расисти! Цигани - це працьовиті, наївні та безкорисні діти природи. А скільки серед циган вчених, письменників, художників. Майже усі нобелівські лауреати - цигани. Мало хто знає, що сам Альберт Ейнштейн за походженням циган із Жмеринки.

Наталія

Т. зв. правозахисники захищають право ромів займатися злочинною діяльністю, влаштовувати "безпрєдєл", знущатися над населенням, запаскуджувати цю землю як тільки можна - і робити це все безкарно! Поліції на ці справи чхати, бо вони дуже часто "в долі" з постачальниками наркотиків, чим часто промишляють недоторканні роми, крадіжками і т. д. і т. п.

Мила

Толерасти, вам цигани ще не заявляли в очі, що якби їх було трохи більше - вони б тоді нами (українцями) городи орали? А відразу після доброї смачної плюхи виправдовуючись, апелюють до поблажливості, бо ж вони - цигани...

Михайло

все ж таки – необхідна і вимушена боротьба зі злочинністю, якщо влада цю ситуацію не хоче чи не може вирішити

Игорь

Цыгане это гадкий, паскудный, безнравственный, сволочной народ. Естественно они ни раньше,ни тем более в это время не работали и не работают. Единственная ихняя задача- это любым способом отобрать деньги у человека. Таких людей,хотя их и людьми назвать сложно, надо просто истреблять как назойливых мух. А в наше время они чувствуют себя безнаказанно.наверное ментам отстегивают, или тем не охота заниматься ими.Нет власти,закона. Я с ними жил в одном селе,можно сказать детство провел в окружении этих существ и никто с них не знал слово РАБОТА, хотя кушали они хорошо и пили "казенку". Правда их в "горбачевский " период куда то отправляли составами(я был свидетелем один раз),это был 1986 год.

Володимир Рябоконь

Роми дають взятки поліцаям і ті їх не наказують,а навіть захищають.Отже залишається в населення надія лише на дідуся Лінча.

Ігор

В більшості цигани це наркоторговці, злодії, наркомани, п'яниці, нероби, попрошайки яких влада стимулює до такого життя. Тому, якщо влада не може спрвитись з ними, народ повинен діяти сам.

олег

Це поголовні наркоторговці та крадії

Сергій

Це насилля за національною ознакою, тому це неприпустимо і має каратись законом.

Наталія

Сергію, не зовсім зрозуміло, що Ви маєте на увазі. Тобто, якщо роми організовано вчиняють свої злочини в компанії одноплемінників, то закони України їх не стосуються, чи як?!На їхнє насилля і злочини не треба зважати?1

Дмитрий

Я ничего не имею против цыган, которые ведут себя как нормальные люди, но категорически не принимаю того, что называется "цыганщиной". Надеюсь, все поняли, что я имею в виду?

Игорь

Уважаемый Дмитрий, поверьте, там нормальный людей нет, у них стиль жизни - это обман. Если кто и устраивался на работу,то до первого воровства. А так работа- это наркота, гадание, в лучшем случае-сбор металлолома, где они тоже могут на "глазах стырить" железо.

X