Перейти до основного вмісту

Блоги

На Харківщині розлючений натовп жорстко покарав ромів. ВІДЕО

На Харківщині відбулися чи не наймасовіші антиромські протести. Люди криками та погрозами вимагали, щоб ромів виселили з їхнього села. Звинувачували їх у злочинах та побитті молодого хлопця. 
Насправді ж схожі ситуації трапляються в Україні систематично. Радикали спалюють ромські табори та влаштовують антиромські рейди. 
А от правозахисники категорично засуджують будь-яке фізичне насильство щодо ромів і наголошують, що такі методи навіть мають ознаки етнічних чисток. 
 

Олександр Васильєв

Олександр Васильєв,
Журналіст Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А як вважаєте ви? Численні антиромські рейди громадських активістів, мітинги та погроми – це самосуд, який має ознаки етнічних чисток, чи все ж таки – необхідна і вимушена боротьба зі злочинністю, якщо влада цю ситуацію не хоче чи не може вирішити? 

Коментуйте.. 

Як ви ставитеся до методів активістів, які власноруч борються з ромами-злочинцями?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Wendy T. Paris

You helped me a lot indeed and reading this your article I have found many new and useful information about this video.
towing st. louis

ник

цигани вони і е цигани. називайте іх хоть ромами.хоть інакше..преступники тунеядці вори там іх процентів 90..но е і порядні люди серед них працюють хазяйнують..і називають себе не стесняясь циганами а не ромами.

БОРИС

коли правозасники почнуть захищати прлишллава потерпілих а нелише злодіїв та вбивць

марина

К сожалению в отношении ромов поговорка " горбатого могила исправит " верна на 100%. Они будут варить наркотики, воровать и т.д. пока их не погонят в более толерантные земли.

алекс

не употребляйте наркотики, не покупайте краденое и цыгане начнут работать

Олександр

Правоохоронні органи і пальцями не ворушать, щоб навести порядок по відношенню до циган.Правозахисники теж захищають циган,незважаючи на злочини ,що їх скоюють останні.В людей уривається терпець.Тому і трапляються такі розбірки.

Василий

Якщо влада не діє то діє народ

василь

Цигани цілими бандами тероризують народ на вокзалах і ні кому з правоохоронців до них нема діла

МИЛОЛА

Якщьо влада не діє то діє народ

Ksenia

Коли влада ахищає їх як національнну меншину, то требя всім заявити, що дискримінація проти злодііїв , убивць та наркоторговців - це не дискримінація. А коли йде мова про їх захист привілейований над нами, то прийміть тоді назву для країни не Україна а Союз Національних Меншин Світу. Але якщо ми європейська держава Україна для українців , то давайте гнати їх сраними мітлами

Roman

Ви усі - расисти! Цигани - це працьовиті, наївні та безкорисні діти природи. А скільки серед циган вчених, письменників, художників. Майже усі нобелівські лауреати - цигани. Мало хто знає, що сам Альберт Ейнштейн за походженням циган із Жмеринки.

Lara

Так, є серед циган гідні люди, але їх мало. В основному, цигани не працюють, а попрашайнічают і вороют. І до таких потрібно застосовувати заходи.

Наталія

Т. зв. правозахисники захищають право ромів займатися злочинною діяльністю, влаштовувати "безпрєдєл", знущатися над населенням, запаскуджувати цю землю як тільки можна - і робити це все безкарно! Поліції на ці справи чхати, бо вони дуже часто "в долі" з постачальниками наркотиків, чим часто промишляють недоторканні роми, крадіжками і т. д. і т. п.

Мила

Толерасти, вам цигани ще не заявляли в очі, що якби їх було трохи більше - вони б тоді нами (українцями) городи орали? А відразу після доброї смачної плюхи виправдовуючись, апелюють до поблажливості, бо ж вони - цигани...

Михайло

все ж таки – необхідна і вимушена боротьба зі злочинністю, якщо влада цю ситуацію не хоче чи не може вирішити

Игорь

Цыгане это гадкий, паскудный, безнравственный, сволочной народ. Естественно они ни раньше,ни тем более в это время не работали и не работают. Единственная ихняя задача- это любым способом отобрать деньги у человека. Таких людей,хотя их и людьми назвать сложно, надо просто истреблять как назойливых мух. А в наше время они чувствуют себя безнаказанно.наверное ментам отстегивают, или тем не охота заниматься ими.Нет власти,закона. Я с ними жил в одном селе,можно сказать детство провел в окружении этих существ и никто с них не знал слово РАБОТА, хотя кушали они хорошо и пили "казенку". Правда их в "горбачевский " период куда то отправляли составами(я был свидетелем один раз),это был 1986 год.

Володимир Рябоконь

Роми дають взятки поліцаям і ті їх не наказують,а навіть захищають.Отже залишається в населення надія лише на дідуся Лінча.

Ігор

В більшості цигани це наркоторговці, злодії, наркомани, п'яниці, нероби, попрошайки яких влада стимулює до такого життя. Тому, якщо влада не може спрвитись з ними, народ повинен діяти сам.

олег

Це поголовні наркоторговці та крадії

Сергій

Це насилля за національною ознакою, тому це неприпустимо і має каратись законом.

Наталія

Сергію, не зовсім зрозуміло, що Ви маєте на увазі. Тобто, якщо роми організовано вчиняють свої злочини в компанії одноплемінників, то закони України їх не стосуються, чи як?!На їхнє насилля і злочини не треба зважати?1

Дмитрий

Я ничего не имею против цыган, которые ведут себя как нормальные люди, но категорически не принимаю того, что называется "цыганщиной". Надеюсь, все поняли, что я имею в виду?

Игорь

Уважаемый Дмитрий, поверьте, там нормальный людей нет, у них стиль жизни - это обман. Если кто и устраивался на работу,то до первого воровства. А так работа- это наркота, гадание, в лучшем случае-сбор металлолома, где они тоже могут на "глазах стырить" железо.

Домік

Держава-це високоорганізована кримінальна достатньо чисельна група-близько 250-300 тис. чол.т.зв.-верхівка+ до 1.5 млн.-оперативка-підмахувачі-паразити-чинуші.т.зв. силовики і низовий криміналітет-всі інші-це діти озброені ідеалами віруваннями надіями-лохи раби-програмована більшість-безнадега.Держава-влада цинічноі бездуховноі меншості над Громадою...перепрошую несвідомою своеі Сили БІЛЬШОСТІ...Громада це ще тільки-Ціль через самоусвідомлення Себе-Людини...А цигани існують по цих же беззаконнях.що і вся поки що недогромада....судячи іх-судімо і себе...

Сатрсона

Домік, мені подобається твій коментар. Циганка вкрала гаманець, це дуже болюче. Трагедія . Однак чинуші крадуть мілліонами, обкрадають кожного з нас, - і нічо! ми їх поважаємо, ми на них рівняємось, ми жодному з них правди в очі не скажемо....А цигани - в нашому селі жила пара, колишній барон табору з дружиною. Своїх дітей не мали, та з усього району збирали циганчат в місцевий дитсадок, яким завідувала ця циганка. Він прекрасний коваль. Крадіжки для них , то позор!!!! Вбили би самі свої. Дівчата повиходили заміж за циганів, нормальні сім"ї. Трударі, як і всі. Може у нас село особливе? Хіба що на проводи (на гробки) не дозволяють циганам мерседесами на цвинтар заїздити, та шашлики жарити. Ті гнівались. Але врешті змирились.

X