Перейти до основного вмісту

Блоги

Українські спецслужби викрили схему російської пропаганди у соцмережах. ВІДЕО

Російська соціальна мережа Вкантакте, яка була заборонена з 2017-го року, знову працює в Україні. Росіяни обійшли блокування і тепер українці без жодних проблем користуватися Вконтактє на своїх мобільних телефонах. 
У РНБО та Міністерстві культури України одразу заявили, що за відновленням роботи Вконтакте стоять російські спецслужби, а мета російських соціальних мереж – поширювати ворожу пропаганду в Україні. Водночас чимало експертів кажуть, що заборона російських соціальних мереж в Україні, по-перше – неефективна, а по-друге – це порушення права вибору і свободи думки мільйонів звичайних громадян України.
 

Олександр Васильєв

Олександр Васильєв,
Журналіст Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А як ви вважаєте, чи має бути в Україні продовжена заборона російських сайтів та соціальних мереж? Це обмеження свободи слова і цензура чи необхідний спосіб боротьби з російською пропагандою!?

Коментуйте...

Чи треба продовжити заборону та блокування російських соцмереж?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

ответ

Назовите хотя бы одно образование которое создано московией где есть достаток и процветание? Приднестровье, Абхазия, Осетия, Карабах, ЛНР, ДНР - анклавы не признанные ни одной цивилизованной страной, ни одной международной организацией. Друзья раши, куда она влезла со своими скрепами -Северная Корея, Сирия, Венесуэла нищие изгои с постоянными конфликтами на грани голода и разрухи.

Шевченко

По-поводу Приднестровья:ничего что за неё воевало УНА-УНСО и украинские добровольцы?

гость

Любые контакты, с этим образованием созданым ордой, токсичны. Все действия этого монстра на уровне генетики- разрушать, грабить, травить, убивать, завоевывать, оскорблять, унижать. Там где ступает лапоть этих варворов это зло, разруха, страх, насилие, постоянные войны, голод и патологическая ненавесть к цивилизации.

Володимир

Не треба дурити себе і людей. Російська пропаганда діє і діє ефективно, навіть на високопосадовців, не кажучи вже про пересічних громадян. А інакше, звідки взялись "мільйони звичайних громадян України", права вибору і свободи думки, яких буцімто порушуються. Тому забороняти, однозначно, до поки хоч один чобіт російського солдата топче українську землю.

Игорь

Пропаганда йде через всі Російські інтернет ресурси

анатолий

а що коментувати і козі зрозуміло....

lubomur.gos@gm…

російська орда це ворог

російська орда це ворогУкраїни.

Владимир

Российская пропаганда за сотни лет отработана до совершенства. В 20 столетии десятки миллионов людей ,поддавшихся этой пропаганде,заплатили своей жизнью.Миллионы людей,которыесопротивлялись этой пропаганде,также заплатили своей жизнью.

меха

так мочити цю навалу всіма способами.

Вадим

ніхто не може обмежувати, згідно Конституції, вільний доступ до інформації. Друге діло - вже як використовувати цю інформацію.

X