Перейти до основного вмісту

Блоги

Українців, які користуються російськими соцмережами, будуть відслідковувати спецслужби. ВІДЕО

У Раді Національної безпеки та оборони пропонують відслідковувати та ставити на облік поліції тих українців, які попри заборону користуються російською соцмережею Вконтакте!
З одного боку переслідувати українців лише за те, що вони користуються російською соціальною мережею – це відверте порушення прав мільйонів людей, але з іншого боку під час війни з Росією користуватися ворожими Інтернет-ресурасами, - це все одно, що допомагати ворогу.
Подробиці у відео. 

Віталій Маргалик

Віталій Маргалик,
Журналіст «Магнолія-ТВ»

Усі статті автора

Як ви вважаєте, чи треба відслідковувати та ставити на облік поліції тих українців, які попри заборону користуються російською соцмережею Вконтакте! Що це? Насправді необхідний та дієвий метод боротьби з ворожою пропагандою, яка поширюється у російських соціальних мережах, або ж ніщо інше - як шлях до диктатури, обмеження свобод та прав мільйонів громадян України?

Коментуйте… 
 

Чи треба відслідковувати та ставити на облік поліції українців, які користуються російською соцмережею Вконтакте?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Шевченко

это не борьба с пропагандой,а банальное ущемление свободы слова(которая покруче,чем в России).Что мешало до запрета соцсетей размещать свою пропаганду?

zrjd

украина официально объявляет войну России тогда согласен

Европеец

Категорически нельзя! Это путь к диктатуре и повальной слежке за людьми! Бороться с российской пропагандой нужно цивилизованно, антипропагандой.

Андрей

Надо пользоваться Российскими соц сетями, наладить отношение с братским народом, закрыть в Украине американское посольство

Олександр

в раді повно сепаратистів ,є навіть ціла партія ОПЗЖ яка діє проти України,не торгуйте з окупантом а потім вже до простих людей чипляйтесь

Vlad

З початку треба заборонити торгівлю з Росією. За наші ж гроші по нас стріляють!

X