Перейти до основного вмісту

Блоги

У Києві озброєний чоловік стріляв у поліцейського. ВІДЕО

Нічна перестрілка у Києві ледь не закінчилася смертю поліцейського. Патрульні зупинили підозрілий автомобіль. Звідти вибігли пасажири. Один з них дістав зброю і простелив правоохоронцю ногу. А у Івано-Франківську чоловік зі зброєю неабияк налякав місцевих жителів. Адже почав стріляти по вікнах будинків. І такі випадки з використанням зброї стаються в Україні систематично.   
Тим часом народні депутати зареєстрували законопроект про легалізацію короткостовльної вогнепальної зброї. Хочуть дозволити несудимим та психічно здоровим українцям офіційно купляти зброю та використовувати її для самозахисту. Подробиці у відео. 

Віталій Маргалик

Віталій Маргалик,
Журналіст «Магнолія-ТВ»

Усі статті автора

А чи підтримуєте ви легалізацію зброї? Це право українців на збройний захист чи це призведе до перестрілок на вулицях та зростання кількості злочинів з використанням зброї? 

Коментуйте. 

Чи треба легалізувати короткоствольну вогнепальну зброю в Україні?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Вячеслав

Громадяни повинні мати право на збройний самозахист.

Анонім

В Україні гинуть люди від транспорту, на дорогах водіїв та пішоходів ніхто не контролює. В інших державах працює дорожня поліція, в Україні такої служби немає. Офіційна зброя не стріляє. Культура відсутня взагалі, а культура володіння зброєю взагалі.

Віталій

Яка зброя?! Війна в країні! Злочинність-зашкалює!

X