Перейти до основного вмісту

Блоги

Україна відмовляється фінансувати навчання дітей з т.зв. ДНР і ЛНР. ВІДЕО

Міністерство освіти та науки прибрало з бюджету на наступний рік фінансування безкоштовних підготовчих курсів до вступу випускників з так званих ЛДНР та Криму в українські ВИШі. У той же час на думку правозахисників Україна таким чином втрачає молодь з окупованих територій та сама підштовхує їх навчатися у Росії.

Наталя Галецька

Наталя Галецька,
Журналістка

Усі статті автора

А як вважаєте ви, чи має держава Україна надати пільги випускникам з так званих ЛДНР і закласти у держбюджет кошти на безоплатну підготовку абітурієнтів з ОРДЛО для вступу в українські ВУЗи? І чи допоможе це інтегрувати молодь з окупованих територій в Україну?

Коментуйте.
 

Чи треба закласти кошти у держбюджет на пільги і безоплатну підготовку абітурієнтів з ОРДЛО для вступу в українські ВУЗи?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Микола

Потрібно фінансувати навчання дітей з малозабезпечених сімей та учасників АТО, а фінансування навчання дітей з ЛДНР ні як не впливає на вирішення питання деокупації. Хто хотів майбутнього своїм дітям в Україні чи в інших демократичних державах, той давно переїхав в Україну.

Василь

За соціалку на окупованих територіях відповідає окупант.

Анатолій

Нова влада постійно вимушує людей з півдня відмовлятися від України, відключили телебачення, тепер не допомогає молоді вчитися в українських вузах. Ганьба

марусина

Українські "люди з півдня", - це ті курсанти військово - морського училища, що при русько-фашиських окупантах проспівали гімн України, що не відмовилися від України ! А якщо молода людина буде вибирати собі БАТЬКІВЩИНУ за принципом , - а що Я від цього отримаю, то краще нехай він відмовиться... Таких в Криму у 2014 році було занадто багато ...ЗРАДНИКІВ ! Так що це тим ЗРАДНИКАМ ГАНЬБА, а не Україні ....

Svitlana

Наші діти зараз вчаться онлайн. А тому дітям з ОРДЛО ніщо не заважає вивчити предмети (було б бажання).

Володимир

Люди з ордло, що молоді що старі вже втрачені назавжди. Тому виділення на них грошей за наш рахунок - велика дурість

василь

Україну будуємо для патріотів Діти наших ворогів патріоти московії ВОНИ ніколи не стануть Українцями--- скільки вовка не корми він тебе убє

НеригиАнал

Зеленим такі студенти не потрібні, оскільки ці абітурієнти вірять у майбутне України, а "Зе" не хочуть, щоб вони інтегрувалися у нашу реальність.

Валентина

Все познается в сравнении...

ВикторЗнаю

Знаю двоих випускников вузов, которые остались на подконтрольной территории и работают в государственной структуре, а родители остались в Донецке и Луганске.

любота павел м…

молодь з ОРДЛО якщо вони хочуть навчатись в українських ВИШАх чи ВУЗАх повинні знати що правила вступу для всіх одинакові.

Европеец

Обязательно нужно дать возможность детям с ОРДЛО подготовится к вступлению в украинские ВУЗы

Руслан

Умови мають бути однакові для всіх дітей, а не за рахунок одних для інших.
Таким чином лояльності, тих, хто там сидить не купиш.
Якщо Донбас та Крим це Україна, то нехай іхні батьки щось роблять для того, щоб так і було!

Елена

Хочу запитати - а чим наші діти гірші? Чому діти з тих теріторій повинні йти на пільгових умовах, ще й безкоштовно, а моя дитина через це втрачає можливість вчитися на бюджеті? Так де ж справедливість? Діти й кажуть, що треба їхати на ті теріторії, щоб там прописатися.

X