Перейти до основного вмісту

Блоги

В Україні вперше гей-пара юридично оформила свої стосунки. ВІДЕО

В Україні вперше одностатева пара уклала так званий партнерський договір. Лесбійки Олеся та Ада таким чином юридично оформили свої стосунки. Договір, який підписали дівчата, це альтернатива повноцінному шлюбу чи цивільному партнерству, кажуть юристи. У документі йдеться про спільну власність на майно, розподіл цього майна у разі розлучення і завдяки цьому договору можна відвідувати свого партнера, якщо він опиниться в реанімації чи СІЗО. Втім, партнерський договір – це аж ніяк не повноцінний шлюб чи навіть цивільне партнерство, які в Україні заборонені. Подробиці у відео: 

Катерина Хоменко

Катерина Хоменко,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А як вважаєте ви, чи потрібно в Україні узаконити цивільне партнерство для ЛГБТ людей і повністю урівняти в правах гетеросексуальні та гомосексуальні пари? 

Коментуйте... 

Чи треба в Україні узаконити цивільні партнерства для гей-пар?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Ирина

Якась плутанина: Відносини і Права Живіть і радійте з тим, з ким хочете, хіба хтось заперечує, чи переслідує? І в чому позбавлення прав? Яких прав? - демонстрації і визнання суспільством? дурня! Я вважаю, що традиційна сім"я - це про захист дітей, і це найважливіше!І якщо говорити про права, то про права дітей-як вони будуть себе почувати з двома мамами, чи двома татами? яка в них буде ідентифікація себе? Непосильний тягар ляже на їх плечі і що з того вийде? Я за різноманітні відносини, але шлюб і сім"я мають бути традиційними, особливо в наш непростий час..якось так... І ще - визнайте нас, як пару - якийсь інфантелізм- ну визнають і що з того, чому це вас так тішить? чому без цього не можна жити? комплекси з дитинства - суперечки з матір"ю чи батьком до цьго часу? хто і що кому доводить? Сумно.....

Анонім

Нам такое разнообразие в стране не надо!!!
Это больные люди, вот пусть тихонько и лечатся , Бог создал нас не для этих извращений.

Людмила

Дорослі люди мають право вирішувати свою долю. Самі великі питання - це всиновлення дітей одностатевими парами. Маленька дитина не може обирати собі сім,ю - вона повністю залежна від волі ЧУЖИХ дорослих. Пари, де двоє чоловіків - завжди всиновлюють хлопчиків. І тут виникає найбільше запитань... Моя думка - наше суспільство ще не готове до сприйняття одностатевих пар. Має бути велике суспільне обговорювання, особливо - питання всиновлення дітей.

сергей

пидарасов нам не надо. долбитесь но не ведите пропаганду. єто больние люди.

Руслан

Потім будуть пояснювати що і з тваринами можна, а що тут такого коли хочеться. Головне щоб переконати оточення що любов і збочення це поєднується.

Алексей

Ни в коем случае. Пидарасов нам не надо. И прекратите им делать рекламу.

ARTUR RUDNYTSKIY

27 И сотворил Бог человека по образу Своему, по образу Божию сотворил его; мужчину и женщину сотворил их.
28 И благословил их Бог, и сказал им Бог: плодитесь и размножайтесь, и наполняйте землю, и обладайте ею, и владычествуйте над рыбами морскими, и над птицами небесными, и над всяким животным, пресмыкающимся по земле.

Бытие 1 глава

Владимир

Многие читали, и знают случаи когда геи свершают брак, а затем приобретают ребенка - усыновление, или какой-то другой метод, но главное, что в будущем ребенок становится рабом ихних идиотских потребностей !!! Поэтом все, что угодно, но дети ни на что, и ни при каких обстоятельствах не должны попасть в ихнюю "семью" !!!

Р

Збоченство - це стосунки з дітьми, оргії, "відкриті стосунки" й все таке інше. Якщо люди однієї статі закохані - це не вирок і не "збочення".
Прирівнювати нормальні стосунки геїв чи лезбійок до збочень якраз-таки погіршує ситуацію зі збоченням й деградацією суспільства. Думайте самі, до кого звичайні геї чи лезбійки, які хочуть мати сім ю будуть схильні - до "традиційних", які їх ненавидять чи до збоченців, якими геїв-лезбійок називають.

Щастливый дедушка

То, что лиц нетрадиционной сексуальной ориентации государство уже не преследуют, вполне достаточно. Остальное - от "лукавого".

Руслан

Ми повинні берегти наші сімейні цінності. А якщо дуже кортить збочень, навіщо це популяризувати . Це як спідню білизну брудну показувати. Де межа, де та червона лінія ?

Людмила

Гнобити не потрібно , але і узаконювати на рівні держави , не допустимо . Це не нормально . Як кажуть , що занадто , то не здраво .

ВЛАДИМИР

МІ ИДЕМ ВПЕРЕД, ЛГБТ ВСЕГДА ПРИСЕКАЛОСЬ. ОНИ ТОЖЕ ЛЮДИ И ПОЧЕМУ ДОЛЖНЫ БЫТЬ КАК ВСЕ, ЛОМАЯ СЕБЯ ПСИХИЧЕСКИ И ЖИТЬ ПОД ДАВЛЕНИЕМ. ТАКОЙ ИЛИ ТАКАЯ ВЫРОСЛИ И ЧТО ЧМЫРИТЬ ИЛИ РАССТРЕЛИВАТЬ. КАК ПРАПРАПРАДЕД ... ДЕД ОТЕЦ ТОЛЬКО ТАК И НИКАК, СЕРО И УСТАРЕЛО, ДЕМОКРАТИЯ ИЛИ ГЕНОЦИД

Руслан

Якщо ти хочеш смоктати або щоб тебе в сраку їбли то роби це тихо а то накличеш біду на свою сраку. Пам'ятай що вона не резинова і спід не лікується , спід це вирок.

Іван

Партнери - будь ласка а щоб була сімя то мабуть потрібно сім я або скільки "лелека"принесе. Все ж ці люди і самі це прекрасно розуміють і питання це на мою думку не варто роздувати по тій причині що вони за рідким виключенням не можуть нічого з цим вдіяти. Якщо більш серйозно то на їхнйому місці і ми могли б бути по волі нашої матінки природи.

Александр

Мужик в конце правильно сказал: Имущественные вопросы узаконить можно хоть сейчас,но нельзя давать статус "Семейная пара"(в двух словах если)

Костянтин

Психіка у цих людей частково порушена. (Можете не згодитись) Але якщо на рівні держави не проводити "вакцинацію" від цього, то ця зараза в нашоій, незрілій ні економічно ні соціально, країні розмножиться дуже швидко.Олігархи цьому посприяють.

Іван

Ніяка психіка у них не порушена. Це давно доведено лікарями і науковцями. Поцікавтесь цим питанням пане Костянтине.Просто такий світ і така природа.

Володимир

Офіційний шлюб має бути тільки між жінкою і чоловіком! Все решта,як не називай-відхилення,не та орієнтація,бажання,якась там рівність- просто маячня! То все содомський гріх і Вищим силам це не угодно.

Володимир Рябоконь

Не можна розбещеності потакати-це згубна тенденція.

Ольга

Я - традиційної орієнтації, але вважаю, що для майнових інтересів це дуже важливо

Алексей

А наш Президент какой ориентации По моимому-..........

Евгений

Категорически против!!! Это психически неадекватные люди. Их лечить надо. А потом мы удивляемся почему маленькая рождаемость в стране и откуда так ВИЛ и СПИД гуляет

Віка

1- це не хвороба
2- будь-які спроби "вилікувати" не допоможуть, так само як "натурала" не заставити змінити орієнтацію
3- народжуваність лише збільшиться, бо буде більше сімей, які захочуть мати дітей, ну або на крайній випадок брати дітей з дитбудинків і давати їм нормальне життя
4- найбільш поширені причини ВІЛ/СНІД це наркомани і незахищений гетеросексуальний секс

Алексей

Лесбиянки может быть, но пидары не могут иметь материнские чувства. И вспомните Бога!

Р

Ой хто б про "чувства" говорив. )))

Повністю підтримую нормальних геїв та лезбійок. А ти, Льошка, збоченець, який ховається сам від себе.

Руслан

Віка знайди собі чоловіка народи дитину виховуй її з любов'ю. І тоді будеш розуміти що таке сімейне щастя. А сосати і лизати бажання закінчиться коли почнеш хворіти. Самі тяжкі це перші сорок років дитинства.

Герард Колкунов

Люди должны быть равными во всех правах. Тем более что касается семьи и личных отношениях. Учитывая то что республика планирует стать частью европейской территории где права людей по семейным ценностям пытаются уравнять. Герард Колкунов. С ув. г.Уфа.

Георгий

я думаю, это больные люди во всех смыслах, плюс сразу же пропаганда гомосексуализма. надо запрещать, не разбираясь. пусть живут и не афишируют. я не хочу, чтобы мои дети видели этих долбое...ов

Евгений

Последнее слово поддержываю!

Олег

А чому ні? Краще офіційний шлюб, гей-парадів тоді стане менше

Р

Ну, це вже таке... он в США чи Європі не тільки гей-парадів не зменшало, а збільшилось. Хай ходять парадами й пропагують прийняття.
На жаль, ЛГБТ із собою приносить нормалізацію всіляких збочень, але я ліпше почуватимусь у суспільстві, де люди не мають ховатись, бо вони кохають один одного й одна стать. А от у суспільстві, де ЛГБТ б ють націоналісти, де спокйно гуляють "жидо-ненависники" чи Ярошники - я в такому жити не хочу.

Наталія

Шановний Р....Навели б ви лад у своїй голові. То вам жаль, що паради культивують збочення (що цілком справедливо), але Ваш гнів виливається не на голови "Культиваторів", а на націоналістів, які б"ють їх не за те, що вони геї, і не за те, що просто "кохають один одного", а за те що нав"язливо пропагують свої орієнтацію, бажаючи розширити свої ряди за рахунок наших дітей. І про яких жидоненависників ви говорите у суспільстві, де президент і майже вся верховна рада - євреї?! Чим Ярош вам не вгодив - що захищав Батьківщину на фронті?! Важко жити з таким прокислим вінегретом у голові!

Василий

Поддерживаю Наталью! Я против педерастов.

X