Люди в окупованому Криму на межі екологічної та гуманітарної катастрофи. ВІДЕО
Через посуху і обміління Крим опинився на межі екологічної та гуманітарної катастрофи. Воду людям дають лише по годинах. Вона іржава і небезпечна для здоров’я.
У РФ вже звинуватили Україну, мовляв, відрізати доступ до води – це порушення прав людини. Хоча й в Україні є чимало політиків та експертів, які переконані, що саме Україна має передусім піклуватися про життя жителів Криму, адже це наші громадяни.
Водночас позиція української влади та лідерів кримськотатарського народу однозначна – ніякої води у Крим до моменту деокупації.

Віталій Артамонов,
Журналіст Магнолії-ТВ
Усі статті автора
А як вважаєте ви, чи має Україна відновити поставку води до анексованого Криму, адже там у критичні ситуації опинилися люди, або ж відповідальність за них має нести виключно країна-окупант?
Коментарі:
Зовсім дивовижно. Я так чекав цього, продовжуйте працювати над подібною функцією.
James | elagage Saint-Constant
Я підтримую норму міжнародного права. Окупована територія забезпечується водою країною окупанта.
Simple to understand and helpful. We will look forward for your future updates. google
За що боролись - на те напоролись. Путіну Крим потрібен, як військова база, а люди йому гне потрібні про це я говорив ще в 2014
Very informative put up! This submit gives sincerely exceptional statistics. I locate that this put up is simply first-rate. Thanks for this explanation and very nice information.
https://www.officesetup.help/office-365/
У відповідності з міжнародним правом, окупант повинен забезпечувати життєздатність окупованого населення. У міжнародному праві це вже передбачено.
А как же камни с неба.Родная гавань. Воду дать только после возвращиния Крыма под контроль Украины .
Если бандит ворвался к тебе в квартиру и потом говорит,что ему пить и есть от тебя тоже полагается.Такая воь аналогия.
прокоментуйте цей запис