Перейти до основного вмісту

Блоги

У Тернополі чоловік розстріляв дітей, які катались на санчатах. ВІДЕО

У Тернополі чоловік розстріляв дітей, які катались на санчатах. На Полтавщині мотоцикліст обстріляв кермувальника авто. А у Львові неадекватний чоловік на різдвяному ярмарку вистрілив в голову охоронцю. 
І такі перестрілки на жаль в Україні стали вже звичним явищем. 
Тим часом до Верховної Ради внесли законопроект про легалізацію короткостовольної вогнепальної зброї в Україні. 

А на вашу думку, чи треба легалізувати короткоствольну вогнепальну зброю? 

Наталя Галецька

Наталя Галецька,
Журналістка

Усі статті автора

А як ви вважаєте, чи треба легалізувати короткоствольну вогнепальну зброю? 

З одного боку, легалізація зброї допоможе людям захистити себе від нападів злочинців. 

А з іншого боку, чи не збільшиться кількість злочинів з використанням зброї і чи стануть вуличні перестрілки звичним явищем? 

Коментуйте. 

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Наталія

Дійсно, злочинці завжди знайдуть спосіб озброїтися, а інші громадяни - беззахисні перед ними. Тому я - за легалізацію зброї і за найсуворіший контроль за її отриманням і т. п.

Ірина

Легалізувати однозначно треба. Злочинець зброю має або купить.
Йде на злочин, нахабно, бо знає, що пересічний громадянин не відповість кулею. А коли буде можливість дати відсіч в межах закону, може трохи подумає.

Тарас

Обов'язково треба дозволити володіння зброєю!
Досвід країн, де було легалізовано зброю, показує, що насильницькі злочини зменшилися удвічі-утричі!
Вільна людина = озброєна людина.
Тим паче, довіри до поліції нема в людей, це об'єктивно!
Водночас, має бути ухвалений притомний закон про самозахист, бо з цим законом навіть жертву нападу ще й притягнуть, ніби жертва винна.

Володимир

Легалізувати обов'язковово! Неадеквати та злочинці вже давно озброїлись. При вбивстві додаткова стаття за зберігання сильно термін не змінить. А от законослухняним громадянам категорично заборонено оборонятись від неадеквата, бо їх посадять за захист свого життя чи життя рідних. Це є дебілізм і маячня з будь-якої точки зору. Навіть тому, що виховує в людях тупу покору, нездатність і неготовність постояти за себе, за своїх рідних чи навіть за свою країну, в тому числі і перед зовнішнім агресором. Але суть в тому, що це робиться владою з боязні отримати в особі народу більш дієвого і безстрашного критика (і суддю) своїм вчинкам. Тому обговорення буде тривати ще довго. При чому, основним доказом проти легалізації буде подальше ображання українського народу звинуваченням в недостатній зрілості. Ніби-то американці в позаминулому сторіччі були більш зрілими, ніж ми зараз. Маячня, одним словом.

Вадим

1. Все огнестрельное оружие должно иметь уникальный заводской номер и тщательно зарегистрировано в специальном подразделении органов внутренних дел.
2. Все лица, желающие приобрести огнестрельное оружие, должны быть подвергнуты тщательной психиатрической экспертизе комиссиями специалистов в составе не менее трёх человек с получением свидетельства специального образца с его регистрацией при покупке-продаже.

Володимимр

П.Вадим, повністтю підтримую.

Андрій

Все кто приобрел право на ношение короткоствола должны ходить в красных штанах.Общество без цветовой дифференциации штанов не имеет цели!!!

Николай

Человеку не имеющему работы, денег, хочется кушать. Поэтому идут на преступления. В СССР такого разгула преступности не было, потому что у каждого была работа. Обеспечив всех работой резко упадёт преступность. После развала СССР Украина имела 52 млн. населения и везде требовались рабочие. Уничтожение колхозов, предприятий, лишило массу населения работы и привело к разгулу преступности. Проблему преступности оружием не решить.

X