Перейти до основного вмісту

Блоги

Опубліковані імена всіх, хто працював на Медведчука. На них уже ”полюють”. ВІДЕО

В Інтернет злили так званий чорний список журналістів, які працювали на нещодавно заблокованих телеканалах Зік, Ньюзван та 112. Його опублікував активіст Сергій Стерненко. Аби, як він каже, медійники у майбутньому не змогли приховати факт своєї роботи на проросійських каналах. Водночас правозахисники кажуть, що створювати такі чорні списки – незаконно.

Катерина Хоменко

Катерина Хоменко,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А як ви вважаєте, чи допустимо і чи законно вносити особисті дані журналістів каналів Медведчука до створеного в Інтернеті так званого чорного списку, аби, мовляв, уся країна знала пропагандистів в обличчя!?

Коментуйте. 

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Артем

Не підтримував ніколи дії цих телеканалів та особисто мЕдведчука, але ... Чи не забагато цей молодик на себе бере.
Сам з Одеси, знаю про нього багацько, дуже мало хорошого, і не з других рук. Тому і вирок для нього то ще замало. А "воно" продовжує

сергей

журналісти повинні відповіати за кожну свою інформмацію. гроші не повинні сприяти їх безвідповідальності. тільки той хто на собі відчув їх "журналістські" розслідування може зрозуміти, як потрібен Закон згідно якого будуть журналістів притягувати до кримінальної відповідальності за інформацію ОБС (одна баба сказала).

Ніна

Ці канали, з часу посилення на їх ефірах антиукраїнської пропаганди, не дивлюсь. Вони є ворогами нашого народу. Закрити їх потрібно ще на початку війни, бо вони багато шкоди принесли нашій незалежності.

Сергій

Триває війна з Росією.Важливо не змішувати винуватість агресора
і того,хто агресора вбиває.Журналісти згаданих каналів здається совість ( душу ) втрачають,однаковим манером (чорним скотчем) затуляючи обличчя.Не помічаючи,як в більшості з них починає чорніти душа.

Микола Іванович

С.Стерненко зробив правільно.Не можлива ситуація,коли сьгодні журналіст підтримував російську агресію,а завтра буде підтримувати проукраїнську позицію.Це проститути,а не журналісти,люди без совісті,моралі,які за гроші продають рідну матір.

Генадий

Так, це третя професія після проституції
і політики!!!
Можна виправдати ринковими відносинами
але е честь і совість !!!

X