Перейти до основного вмісту

Блоги

В Україні введуть ковід-паспорти, які даватимуть привілеї вакцинованим українцям. ВІДЕО

Вже з 1-го липня в Україні можуть з’явитися так звані паспорти вакцинації, де буде зафіксовано коли і якою вакциною від Ковід-19 було зроблено щеплення. Введення внутрішніх ковід-паспортів має стимулювати українців щеплюватися і допомогти державі зменшити темпи поширення вірусу. 
Водночас, ті українці, які нещеплені і не мають ковід-паспортів, будуть обмежені в правах, наприклад, не зможуть відвідувати ресторани, кіно чи публічні місця. 
Чи не є це дискримінацією, в той час, коли держава не може забезпечити всіх охочих вакциною? 

Віталій Артамонов

Віталій Артамонов,
Журналіст Магнолії-ТВ

Усі статті автора

Чи допустимо, щоб українці, які отримають Ковід-паспорти, мали привілеї всередині країни перед іншими громадянами, які не вакцинувалися. Це дискримінація чи навпаки – правильний крок, який стимулюватиме українців щеплюватися і допоможе державі зменшити темпи поширення вірусу в Україні?

Коментуйте. 

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Олексій

Враховуючі той факт, що, за інформацією від МОЗ, вакцинація не гарантує незараження, звідси виходить, що вакцінована людина, може бути носієм вірусу таким чином може безконтрольно роздавати його іншим - ковід паспорти є небезпечним явищем, а ще й дискримінаційною складовою

X