Перейти до основного вмісту

Блоги

У моторошній ДТП загинуло троє людей, маленька дитина – травмована. ВІДЕО

Ця жахлива автопригода сталася на трасі Кропивницький – Миколаїв. Зіштовхнулись Кіа та Мазда. Одразу на місці загинули обидва водії та пасажирка Мазди.
І такі ДТП в Україні стаються систематично. 
Водночас у МВС стверджують, що  кількість порушень правил дорожнього руху за останній рік скоротилась у 8 разів. І це нібито результат роботи системи 
відеофіксації швидкості.  
У свою чергу, чимало експертів кажуть, що відеофіксація жодним чином не впливає на зменшення кількості ДТП, як про це заявляють у МВС, а швидкість – це зазвичай далеко не основна причина ДТП. 
 

Катерина Хоменко

Катерина Хоменко,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А як ви вважаєте, чи впливає відеофіксація на зменшення аварійності і смертності на дорогах? Або ж це створено виключно для ”поборів” з водіїв, аби таким чином наповнювати бюджет?

Коментуйте...
 

Чи допомогла за рік роботи відеофіксація порушень ПДР зменшити кількість ДТП?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Ярослав

причина ДТП- деградація населення України

Олександр

На вулиці де я проживаю, більше двох років не можу добитися встановлення обмежувачів швидкості. Котів та їжаків чавлять регулярно, а з людьми поки миналося.

Павло

В нашій корумпованій державі штрафи палять тільки прості українці, які порушують дуже рідко. 99% порушників, це менти, прокурори, чиновники, податківці, судді.... та їх сім'ї, родичі та знайомі. Ця каста штрафів не платить. Суддя присуджує усне попередження.

Петр

"Зри в корень !" (Из древле) ; - Повальный,низкий уровень культуры, обучение и выдача прав, дороги,(не соответствуют современным авто). Служба полиции, (от извесного прошлого, руководства) более похожа на ..самодостаточность .

X