Перейти до основного вмісту

Блоги

Українці обурені виходом дитячої книжки про одностатеві стосунки і лесбійське кохання. ВІДЕО

Називається ця дитяча книжка Принцеса + Принцеса і в ній розповідається про дружбу двох дівчат, яка завершується їхнім весіллям. Ця книжка була закуплена за державний кошт і розповсюджена у дитячі бібліотеки. Виник гучний скандал і зараз переважно християнські організації вимагають вилучити ці книжки з бібліотек, адже, мовляв, це ніщо інше, як пропаганда ЛГБТ серед українських дітей.
Водночас ЛГБТ-активісти кажуть, що дітям варто розповідати про різноманітність і змалечку пояснювати, що одностатеві стосунки – це нормально. 
 

Віталій Артамонов

Віталій Артамонов,
Журналіст Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А як ви ставитеся до дитячих книг про одностатеві стосунки? І чи допустимо, на вашу думку, щоб держава закуповувала в бібліотеки книжки такого характеру? Це змалечку виховує толерантність до ЛГБТ або ж пропагує ідеї ЛГБТ серед українських дітей?

Коментуйте… 
 

Як ви ставитеся до того, що за кошти держбюджету в бібліотеки закуповуються дитячі комікси про одностатеві стосунки?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Антон

Треба автора книги видати заміж за одностатевого представника...

Степан

Одностатеві шлюби - це шлях до виродження.

Наталія Перинська

Не треба плутати Божий дар з яєшнею, а толерантність до ЛГБТ- з відвертою пропагандою одностатевих стосунків. Мета цієї пропаганди - множення рядів цих людей. Так, ЛГБТ - це не нормально, скільки б не пижилися ці люди і не намагалися перевернути уявлення про нормальність людини з ніг на голову. Це - проти людської природи, але люди ж нормально ставляться до людей з певними вадами?! Розуміють, що одні
геї, інші - без руки чи ноги, інші страждають на астму чи туберкульоз. Ніхто нікого не переслідує, але й калічити свою дитину такими поняттями ніхто не
хоче.

Валерий.

Нельзя в неокрепший разум детей вкладывать идеи ЛГБД. Необходимо срочно изъять эти книги.Подумать страшно-какое поколение вырастет.

Андрій

Якщо за кошти держбюджету в бібліотеки закуповуються дитячі книги про одностатеві стосунки, значить при владі є особи, які зацікавлені в тому щоб майбутнє покоління було аморальним.
Наша бездуховність веде нас в прірву...

Анонім

Чему учит Библия относительно гомосексуализма?
Так говорит Св.Писание: “Потому предал их Бог постыдным страстям: женщины их заменили естественное употребление противоестественным; подобно и мужчины, оставив естественное употребление женского пола, разжигались похотью друг на друга, мужчины на мужчинах делая срам и получая в самих себе должное возмездие за свое заблуждение”. (Римлянам 1:26-27)

Считается ли гомосексуализм грехом?
Так говорит Св.Писание: ”Не ложись с мужчиною, как с женщиною: это мерзость”. (Левит 18:22)

Может ли человек, практикующий гомосексуализм войти в Царство Божье?
Так говорит Св.Писание: “Или не знаете, что неправедные Царства Божия не наследуют? Не обманывайтесь: ни блудники, ни идолослужители, ни прелюбодеи, ни малакии, ни мужеложники…” (1 Коринфянам 6:9)

Ольга

Діти все сприймають інакше, це дорослі бачать щось ненормальне в одностатевих стосунках, а якщо змалечку розповідати, що можливо стати щасливим не тільки з протилежною статтю, то це дасть шанс людям жити в мирі і злагоді, і не бути "білими воронами", і звісно, що виховання толерантності до різних пікантних на думку дорослих тем має відбуватись з дитинства, коли психіка ще може спокійно сприймати нову інформацію. Але водночас я розумію людей, які вважають такі книжки пропагандою ЛГБТ, це люди, які просто не здатні сприймати за норму те, що на їх погляд "неадекватне, ненормальне, збочене". В кожного своє бачення норми і звісно як варто виховувати дітей - справа спільна батьків і суспільства, держави. Я наприклад не вважаю, що пропагувати християнство в школі - це норма, адже справа віри дуже індивідуальна річ. І якщо віра в Бога основана на баченні і на вірі, а не на якихось доказах існування Бога, то ЛГБТ - це життя людей, які просто намагаються вижити. А якщо вже говорити про гомосексуальність, то в природному середовищі - це норма. І люди пропагують гетеросексуальні стосунки тільки для того, щоб збільшити народжуваність, хоча не факт, що діти в таких сім'ях виростають щасливі і до того ж деякі пари взагалі чайлдфрі...

Якби там не було розвиток своєї духовності починається з книжок і наставників. Тому хай для когось це буде Бог в Біблії, а для когось - письменник, який розповідає про нормальність і щасливі шлюби гомосексуалістів.

Василь

Олю, Вас треба негайно лікувати. У нас виховання і так в загоні, батьки зайняті виживанням, а діти залишені напризволяще. Вони не досвідчені і як губка захоплюють все під ряд, в тому числі і оцю вашу пропаганду ЛГБТ. Ми втрачаємо через таких, як ви, людські цінності і покоління в цілому. Живіть, як хочете, але не втягуйте в свої ряди молодь з нестійкою або з несформованою психікою. А може таких, як ви, прихильників і учасників, треба ізолювати від суспільства ? З часом вимрете і проблема ЛГБТ зникне?

Катя

Оля, ви пишете про "нормальність і щасливі шлюби гомосексуалістів".
Про яке там щастя може бути мова?
Розпуста та й годі...

Дід Оверко

Та невже знищення свідомості малолітніх дівчаток - це те, що треба захищати у півдругої ночі?

Антон

Мадмазель, а що, коли вас віддати на поталу лесбосам, трансвеститам і любителям сексу в анальний отвір одночасно, буде це щастям?

Анонім

Одностатеві стосунки - це ненормальне сімейне життя. Адже діти так не народжуються. Звичайно, кожен має право створювати таку сім'ю, яку захоче сам. Але пропагувати це серед дітей - табу. Ми вже надивилися фільмів де багато крові, насильства, смертей. І результат...

Анонім

Разврат- одним словом сказано. Запретить, сжечь и уничтожить все книги. Автору книги запретить издавать и писать все книги. Сколько денег потратили из бюджета на этот беспредел? Детей рожать как будем? Украинский народ, думай думай головой.

X