Перейти до основного вмісту

Блоги

В ООН закликали Україну платити пенсії жителям т.зв. ЛДНР. ВІДЕО

Наталя Волосова

Наталя Волосова,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

Вимушені переселенці та жителі окупованих територій Донбасу мають отримувати пенсії! Про це заявили в ООН і закликали Україну негайно відновити такі виплати. Водночас у міністерстві соціальної політики кажуть, платити пенсії в окупований Донбас просто неможливо технічно, а чимало українців взагалі вважають, що соціальні виплати жителям так званих ЛДНР – це фінансування терористів. 

А як ви вважаєте, чи має Україна платити пенсії громадянам України, які живуть в ОРДЛО? 
З одного боку, жителі окупованого Донбасу - громадяни України і мають право на українські пенсії.
З іншого боку, ці гроші можуть піти не в кишеню тамтешнім пенсіонерам, а терористам і тим, хто підтримує бойовиків.... 

Коментуйте... 

Чи має Україна платити пенсії жителям окупованого Донбасу?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Анонім

Так повинні платити і повинні виплатити компенсацію за все зруйноване в Донецьку, Луганську, все відбудувати і просити пробачення за те,що ви їх вбиваєте.

Виолетта

Украина и так платит всем желающим, приезжайте - оформляйте - получайте, в чём проблема? Кому-то что-то не нравится?! Не нужно было поддерживать и голосовать за "русский мир".

Волдимир

Ні в якому разі не платити пенсіїї, бо в противному випадку починайте платити спочатку таким як той зрадник-пенсіонер, який "медом" отруїв наших хлопців на блок-посту.

Валерій

Солідарна пенсійна система, яку успадкували з есесесеру, передбачає утримання пенсів коштом їхніх дітей. Сепарські мавпи самі повинні дбати про пенсії своїх батьків, а не шукати смерть на фронті.

Вася

Вони працювали на Україну, вони відпрацювали, і де б вони не жили, Україна повинна їм виплачувати. Тим більше що не всі люди ЛДНР (ОРДЛО), хотіли від'єднатися. Так як територія вважається окупованою, то з причин неможливості виплачувати пенсії на місцях, хай отримують "на карточку", або безпосередньо на території миронї України. Досить хитрувати, поки наші політики не будуть чесно все робити, порядку в нас не буде.

ВЛАД

Пенсионеры Донбасса! Ваши сыновья убивают наших солдат. Вы кричали -путин спаси нас. И мы вам ещё и пенсии должны?

Максим Максимов

платить только на неокупированной территории.
в противном случае это спонсорство агрессора.

Варвара

вони дуже хотіли Путіна, його пенсій, руській мір, допустили сволоту на свою територію---- отримують пенсію в днр--ах, хай щастить......

Роман

Пенсіонер грошей в жодному випадку не одержить!

Вадим

Оккупант должен обеспечивать оккупированных . Все претензии кацапам .

Вадим

Нужно было раньше думать детям, внукам и пенсионерам в том числе, устраивать митинги, организовывать партизанские отряды, помогать нашим военным и т.д и т.п. теперь одна разруха, в бюджет никто ничего не платит. Хотелось сытой жизни с огромными пенсиями и зарплатами? Лучше синица в руках, оказалось как всегда, народная мудрость сработала и в этом...

Анонім

технически невозможно это как понимать? нет тары, или граната не той системы? срочно нужна помощь из Зала?

Анонім

И ежу понятно,что невозможно.

варвара

а чого це ти АНОНІМ? отримуйте пенсію в днр і лнр.....

варвара

а чого це ти АНОНІМ? отримуйте пенсію в днр і лнр.....

Алексей

Неужели Донбасс перестал быть територией Украины? Неужели люди отработавшие 24 года после распада Союза и платившие в пенсионный фонд Украины-недостойны пенсии? Или политические дрязги должны влиять на людей? Нужно давать людям по заслугам -кто что заработал.

Олександр

Так вони й получили по заслузі - за мітинги, за те що виставляли "живий щіт" перед нашими ВСУ в 2014 році... Та, напевно, не потрібно бути дуже хітросракими, і в ОРДЛО і в Україні одержувати пенсії. За ці гроші краще лікувати наших воїнів та допомагати сім'ям загиблих. Якось так.

Варвара

нічого собі політіческіе дрязгі---порубані хлопці спалені в танках і ви спокійно плювали в обличчя нашим полоненим і бігли як собаки за колонною, обзивали і били

Гоша

они-то заработали пенсию, бесспорно. Но живут они и платят за все тем, кто воюет с оружием в руках против тех, кто сейчас зарабатывает эти самые деньги. И мою пенсию по тем же причинам делят с военными, которых надо одевать, кормить и снабжать всем необходимым. И последнее, спросили жителей Приднестровья, кем они себя считают и получили ответ -россиянами. А кем вы себя считаете, желая получать деньги от Украины и оплачивать ими заслуженную работу захарченков. Делайте свой непростой выбор

Максим

Навіть у моєї родини 60% пенсіонерів і інвалідів, 10% дітей... 10% - не хоче працювати, 10% - заробітну плату отримують у конверті. І 10% усе життя сплачують податки. Якщо до нашої родини долучити рідню з ЛДНР (які репетують "нашидеды...!!!", - платників до бюджету залишиться 5%. ХТО БУДЕ МЕНІ СПЛАЧУВАТИ ПЕНСІЮ? Я навіть в 80 років не оформлю пенсії! Якщо, звісно, виживу....

Алексей

Если бы ты жил на донбасе-где цены заоблачные ты говорил бы иначе.прежде чем ответить или сделать поступок-поставь себя на место отвечающему.

варвара

алексей, я тобі ціни встановила? Чи Украіна? ви жували соплі, поки кацапи порядкували у вас дома, мовчки чекали руськой пенсіі, а тепер невдоволені?

Владимир

Государство обязано выплачивать пенсии - не зависимо где проживает человек - издевательство над стариками = хотите пенсии получать , нужно каждые 58 дней являться на Украину для подтверждения - Я ЖИВОЙ !!! Почему нет таких условий для жителей Крыма - тоже оккупировала Россия - нас просто хотят загонять свои проверками , арканы ... лишь бы не платить = денег в Украине дефицит - экономят на всём и на всех !!!

Максим

Получаете и здесь и там. Не накушались?

Алексей

приезжай проживи -пускай даже на 2-е пенсии по донбасским ценам

варвара

економте тепер ви, хотіли референдумів , російськоі пенсіі=== то отримуйте

Борис б

Вам тварям голосовавшим против тоже перестать платить, уроды

Алексей

а ты заработал-на пенсию? и насчет голосования-ты думаеш пенсионеры все побежали голосовать? не ставь всех в одну мерку а то можно причислить тебя также к педофилам на гей параде

Марина

Платить они пенсию заработали!И как её тратить -им решать.как и всем пенсионерам.,

Максим

Они пенсию не заработали. Они ее еще в молодости проели. Это я сейчас им пенсию зарабатываю, перечисляя налоги в бюджет. Еще и армию содержу. И детям в садик\школу перечисляю. Себе, как видите тоже ничего не остается для пенсии.... после 80-ти.

Юрий

Налоги в днр и лнр платят,а получать пенсию еще и в Украине хотят. Я 30 лет в нынешнем днр работал значит они мне тоже должны платить .Абсурд

X