Skip to main content

СПЕЦПРОЕКТИ

Назар Холодницький порушив свою обіцянку стосовно так званої справи «рюкзаків Авакова» - Аналітики. ВІДЕО

За даними аналітиків порталу Слово і Діло Назар Холодницький неодноразово давав обіцянки українцям які не виконував. Одна з найгучніших стосується так званої справи рюкзаків Авакова.

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Спецрепортаж. Жінки vs чоловіки: «сильна стать» теж страждає від гендерної дискримінації. ВІДЕО Олександр Бурдуков Sun, 11/17/2019 - 20:30

Коли ми говоримо про гендерну дискримінацію, більшість одразу думає про жінок. А як щодо чоловіків? Чи утискають якимось чином їх?. Чому ж чоловіків не обурює, що багато хто переконаний, що вони мають заробляти стільки, аби влаштовувало дружину і щоб вона вважала його справжнім добувачем. Експерти пояснюють – все просто – чоловікам соромно зізнатись.

Спецрепортаж. Поліція до сих пір працює на показники — експерти. ВІДЕО Олександр Бурдуков Sun, 11/17/2019 - 19:30

"Служити і захищати" — головний девіз Національної поліції. Втім, не завжди наші правоохоронці керуються цим принципом у своїй роботі. Особливо це можна побачити у регіонах та невеличких містечках.

Спецрепортаж. Обшуки у піцерії "Veterano": політичний тиск чи вимушені слідчі дії? ВІДЕО Олександр Бурдуков Sat, 11/16/2019 - 21:30

Де закінчуються слідчі дії, а де починається тиск на людину з боку правоохоронців? Замислитись над цим питанням експертів змусила ситуація, яка трапилася у Києві, коли люди у формі завітали із обшуком до піцерії на вулиці Софіївській. Про інцидент повідомив колишній боєць 30-ї бригади та засновник закладу Леонід Остальцев. У відеозверненні на Фейсбуці він пояснив, що згідно з ухвалою Печерського суду обшук правоохоронці мали право проводити виключно у піцерії, натомість пішли додому до матері його помічника Дмитра Терещенка.

Спецрепортаж. Роботодавці проти скасування трудових книжок, бо бояться шахрайства. ВІДЕО Олександр Бурдуков Sat, 11/16/2019 - 20:30

В уряді планують скасувати трудові книжки. Експерти ж кажуть: перевірити чи приховує людина інформацію про себе без трудової книжки, допоки не буде створений повноцінний електронний реєстр, буде не можливо. Тож пропонують винести законопроект на суспільне обговорення.

Спецрепортаж. Закон про викривачів корупції повертає Україну в 1937 рік: експерти. ВІДЕО Олександр Бурдуков Sat, 11/16/2019 - 19:30

Юристи кажуть, що викривачі корупції, які вирішили повідомити про зловживання анонімно, згідно з законом, не будуть нести жодної відповідальності. Натомість правоохоронні органи фактично отримують карт бланш. Грубо кажучи, до слідчого можуть прийти і сказати, ану копай під цю чи іншу людину. Він бере, сам по суті пише анонімку, і спокійно починає працювати на користь замовника.

X