Skip to main content

Blog post

У поліції нагородили чоловіка, який застрелив грабіжника. ВІДЕО

На Київщині господар застрелив грабіжника, який увірвався до його будинку і катував дружину. Чоловіка не посадили, не покарали, а навпаки - нагородили! Ця подія вкотре змусила українців заговорити про легалізацію зброї. Одні кажуть, що, якщо зброю легалізувати, то це призведе до побутових перестрілок і росту злочинності, інші впевнені, що кожен українець отримати право захищати себе і свою родину.

Відео: Ольга Шеремет
Ольга Шеремет

Ольга Шеремет,
Журналістка Магнолії-ТВ

All articles by the author

А як вважаєте ви? Чи готове українське суспільство до легалізації зброї? Чи купите ви собі пістолет? І чи не боїтеся ви, що вас, у разі застосування зброї, посадять за перевищення меж необхідної самооборони?

Коментуйте.

Якщо в Україні легалізують вогнепальну зброю, чи придбаєте ви її собі?

Comment on this entry

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Comments:

богдан

я вважаю що кожен свідомий громадянин повинен мати чим захистити себе свою сімю а також своє майно

Валентин

В наш час мати зброю необхідно!На мене напали грабіжники і я незміх себе захістити

Владимир

Все должно быть просто. Нарушил закон,значит поставил себя вне закона. А значит закон тебя не защищяет.

Паладько Влади…

Я маю зброю і можу захистити себе і свою сімю.

дмитро стан

когда оружие разрешат--украина будет афганистаном.право на оружие не дает права его применять--но обладая этим предметом про это не думают.а по пьяни или за обиду или просто от дури в голове кто то возьмёт ствол---то будет как в керчи.на украине еще только ,,брейвика,,не было--уже все преступления были--и серийные убийцы и насльники и грабежи и даже недавно людоед в харькове.я против оружия и права на него--у кого есть оно--это уже статья.а применять оружие способны те кому закон не указ.

Чаварга Микола

Я підтримую вас. Від себе додам, що військовим у відставці, поліцаям у відставці, слідчим, СБУ і т.д. треба не тільки дозволити, але і дати їм добротну зброю безоплатно, і рекомендувати їм носити її з собою, і дозволити застосовувати для захисту тих, на кого напали, і платити їм що-небудь за зобов'язання носити зброю. Якщо пристрелив злочинця на вулиці, який гвалтує жінку, в електричці поранив злочинців, які пристали до дівчиниі чи до беззахисного хлопця і т.д. - дати премію, а може і орден, чи хоча б медаль. Злочинець повинен допускати, що "отой пенсіонер може мати ствол, і застосує його без особливих вагань". Можливо поліцію, військових і СБУ треба просто зобов'язати носити зброю як у військовій, так і в цивільні формах. А звичайна людина може отримати дозвіл тільки в особливих випадках (політик, журналіст, бізнесмен).

виктор

что за бред, какой Афганистан? Возможность иметь оружие на законных основаниях не означает, что его приобретет каждый желающий. Существующие правила останутся.

Anonymous

згодна з Вами!

Григорiй

У злочинцiв i так э зброя, яку держава не контролюэ. То чому мирнi жителi не мають права на законний повноцiнний захист?

Евген

Моя особиста думка лиголиз у вати вогнепал Але при умовах яки повинни бути обовязковими а саме 1 не молодше 25 рокив 2 проходження инд психиатричнои експертизи 3 видсутнисть судимости 4 проходження курсу навчяння правил користування та випадкив застосування з подальшою здачею испита по сути 5 Видсутнисть приводу в органи полиции по Украини за останни 5 рокив з перевиркою по ИЦ МВСУ писля чого давти дозвил на придбання та подальшои реэстрации

Олександр

Як колишній працівник МВС однозначно за легалізацію короткоствольної зброї, міліони якої вже і так нелегально знаходяться в обороті

валерий

это не только мое право, а и обязанность защищать себя, семью и общество

николай драчук

и так все понятно

николай драчук

и так все понятно

Чаварга Микола…

Продовжу. Наявність у вас зброї може бути причиною нападу на вас - з метою оволодіння вашою зброєю. Якщо ви ідете по вулиці вдень або ввечері, а зброя знаходиться в кишені, то можете вважати, що у вас і нема зброї, бо якщо на вас наставлять пістолет, навіть іграшковий, ви не будете мати часу для того, щоб вийняти його, загнати патрон в ствол і т.д.. І до вашої квартири навідаються з метою заволодіти вашою зброєю, коли ви знаходитесь на роботі, а дитину вашу можуть застрелити, якщо вона виявиться вдома... і нарешті, подивіться правді в очі: -- абсолютна більшість злочинів, особливо корупційних, пов'язана з приватною власністю на засоби. Доки не заберемо в державні руки заводи, фабрики надра, ЗЕМЛЮ, банки, ЗМІ, медицину і т.д. доти і буде в нас злочинність, вона буде тільки зростати. Більше того, приватна власність знищить український етнос і без зброї, якщо ще взагалі маємо якісь шанси зберегтися на ці планеті.

Анатолий

мудрие слова! Полностью с вами согласен!

миро

согласен

Владимир

Правильно!
Рабы не имеют право на оружие.

Чаварга Микола…

За таке опитування треба давати 25 різок, і бити до напівсмерті, поки лоббіст виробників зброї не зрозуміє, що робить. Я категорично проти легалізації вогнепальної зброї, але якщо вже її (не дай бог) легалізують, то куплю короткий ствол, хоча і боюсь, що можу її застосувати і в не дуже критичній ситуації. Злочинці ви, нешановні.

Короткоствольну зброю можна і треба безоплатно роздавати військовим (під час служби і на пенсії), співробітникам СБУ (і на пенсії), поліції на пенсії, стрілкам-спортсменам, урядовцям і т.д., з правом застосовувати її і на захист інших громадян, в тому числі і в громадських місцях. Життя злочинців має негативну цінність - чим більше їх вб'ють, навіть у "випадкових" ситуаціях, тим краще. Член банди взагалі не має права на повернення в суспільство після відсидки - організувати для них зону з пристойними умовами проживання, або відправляти на "запчастини" і рятувати життя достойним людям.

ВІКТОР

ЗА ТАКІ ВИСЛОВЛЮВАННЯ МІНІМУМ 25 ШОМПОЛІВ. ЗНОВУ ДІЛИМО КОМУ МОЖНА ,А КОМУ НЕ МОЖНА. доступ до зброї повинен мати кожен, але за певними правилами

Александр

Уверен что свободное владение оружием на улице приведет к резкому увеличению летальных случаев и травм, Как правило пьяный дебил не боится ни пистолета ни ружья . Органы наши благодаря реформе Авакова оказались полностью беззубыми . Как следсвие многие могут оказаться за решеткой за превышение самообороны., а вот в родных стенах "пушка" бы не помешала

Александр

До каких пор граждане Украины будут беззащитными перед грабителями, насильниками и бандитами. Дайте людям возможность защищать свою семью, свое имущество и это право должно быть закреплено в конституции и законах государства.

Лодимер

Якщо слухати того поліцая, то ми ніколи не будемо готові, при "вільному" володінні і носінні зброї ситуація доволі швидко вирівняється, а якщо не надавати такого права то ми ніколи "не будемо готові". Я маю декілька одиниць мисливської зброї, багато років, але вона не робить моє життя безпечнішим, так як за правилами зберігання вона повинна знаходитися в сейфі, з рушницею що не зачохлена я не маю права виходити на вулицю, а як зустріти пізно дружину з роботи, коли на тебе нападають зграї собак, та всякі інші інциденти?

ВЛАДИМИР.

ЗА. НО У МЕНЯ НЕТ ВОЗМОЖНОСТИ ПРИОБРЕСТИ.

Анатолій

Коли держава призиває до війська і доручає користуватся зброєю для захисту держави - будь ласка - тобі і пістолет і автомат і пушку і гранатомет , а декому і ракети довіряють! Але спочатку медична комісія і спеціальне навчання як користуватися зброєю і законодавче підгрунття при користуванні. То так треба і в суспільстві запровадить . Людям з судимістю заборонити придбання зброї. Навіть вороги знатимуть що озброєний народ завойовувати набагато складніше, а ніж беззбройний.Пора навчати народ посміхатись одне одному, щоб не було приводу для збройної загрози! Охорона з палкою - це застаріле!!!

Лодимер

Цілком підтримую таку точку зору, саме напевно тому наші політики і не надають нам такого права, адже турбуються за свої коростяві шкури.

анатолій

Краще мати захист,а перевищення то другорядне,воно може бути і в аффекті

Костянтин

Тільки легальна зброя може зупинити насильство, розбійницькі напади та рейдерство, побутову злочинність. Поліція, як і колись міліція, давно безсила та беззуба у країні. В США одна з перших статей Конституції, що діє - право на зброю. Ним користаються свідомі люди не в багатьох країнах .Але якщо самозвані "володарі" не довіряють своїм простим людям і вважають їх за бидло, прибрехують про небезпеку озброєного суспільства, то це бігство не тільки в часи Януковича, а ще й
у тупішу форму рабства

Т

!!!

Anonymous

When someone writes an piece of writing he/she maintains the thought of a user in his/her
mind that how a user can know it. Thus that's why this piece of writing is great.
Thanks!

Feel free to surf to my site; you could look Here

Anonymous

Are you sick and tired with finally finding them
simply to note that to remain crushed or scuffed by the
remaining shoes. The next form of lingerie you will likely
be contemplating could be the actual wedding night lingerie.
Decades back, undergarments or lingerie was viewed as an unmentionable
garment.

Review my blog ... shop ban Do lot xuat khau beauty chipi

Anonymous

Magnificent web site. Plenty of useful information here.

I am sending it to a few buddies ans additionally sharing
in delicious. And certainly, thank you on your sweat!

Here is my web blog :: relevant webpage

Anonymous

The 300 payday loan amount is barely granted on the basis of
debtors loan reimbursement ability, current financial require and loan objective.

The utmost quantity one can fetch via these loans is up to £1000.

Anonymous

Hey just wanted to give you a quick heads up and let you know a
few of the images aren't loading correctly. I'm not sure why but I think
its a linking issue. I've tried it in two different web browsers and both show the same outcome.

Stop by my web blog: tips bathroom hygiene (http://www.sannaabbigliamento.it)

Anonymous

123

Anonymous

Wonderful site. A lot of useful info here. I am sending it to a few friends ans also sharing in delicious.
And naturally, thanks to your sweat!

Here is my webpage :: bathroom hygiene tips
- betadeals.com.ng,

Anonymous

She misplaced her job, and she went for a payday mortgage.
Before you commit to the mortgage, ask what charges you'll be anticipated best way to get a payday loan repay so that you are
not shocked at a future time.

Т мирон

Потрібна зброя длясамозахисту

Мирон

Розвелось багато поганих людей

Anonymous

For a very long time, there was no simple way to compare
quotes from all of these big car insurance corporations. You needed to check one web site, then bounce to another
and enter your entire info yet again. Drivers were caught doing all the work to save money.

Now, all that is changing. Thanks to this
new startup, EverQuote , the knowledge you have to make it easier to save will be found in one place.

Here is my web blog - guaranteed payday loan lenders

Anonymous

In truth this why, after a interval the place I used How to get a payday loan be increase a set,
I ended cellaring wine.

Anonymous

These cash loans are small in nature that permits individuals to avail the few hundred
dollars solely in line with his/her requirement and skill to make
compensation in 60 days.

Feel free to visit my homepage; payday loan direct deposit [www.intercambiodelinks.net]

Anonymous

And chipping a tooth could be excruciating.

Feel free to surf to my webpage :: direct lenders for pay day loans (Melissa)

Лодимер

анАній, а не пішов би ти нах з своїм серфінгом.

Мирон

Розвелось багато поганих людей

Мирон

Розвелось багато поганих людей

Anonymous

Backed by the U.S. Division of Justice issuing subpoenas to banks
and processors, many banks stopped accepting lenders as clients.
Extra just lately, the Client Monetary Safety Bureau (CFPB) has been bringing suit in opposition to corporations and even freezing their assets.

my web-site :: pay day loans instant approval

Anonymous

Hey there fantastic blog! Does running a blog like this require a lot of work?

I have absolutely no expertise in programming
but I was hoping to start my own blog soon. Anyway, if you have any recommendations or tips for new
blog owners please share. I understand this is off topic but I simply wanted to ask.
Thank you!

My web blog: between two people

Anonymous

Hello there, I discovered your website by means of Google at
the same time as looking for a related matter, your web site came up, it looks great.
I have bookmarked it in my google bookmarks.
Hi there, simply became aware of your blog via Google, and found that it's really
informative. I'm gonna be careful for brussels. I
will appreciate should you proceed this in future. Numerous folks will likely be benefited from your writing.
Cheers!

Feel free to visit my web site: bathroom hygiene tips - Petstomeet.com,

X