Skip to main content

Авторська колонка

Ракицький у російському Зеніті. А як же патріотизм!?

Валентин Щербачов заслужений журналіст України, спортивний коментатор

All articles

    Я вважаю, що Ярослав Ракицький вчинив так, як вважав за потрібне. Тенденція у нього вже була давно до цього вчинку, адже він не раз казав, що проти подій в країні, проти того, як ми живемо. Багато хто із футболістів, які жили з «Шахтером» казали, що раніше жили шикарно, зараз – гірше.

   З точки зору патріотизму, все ж таки Ракицький – етнічний українець, і так ставитися до своєї держави – недопустимо. Хоч це і його особиста думка. До цього рішення ставляться негативно більшість його колег, його співклубників.                                            Я думаю, що такого гравця викликати до збірної не слід, навіть якщо будуть якісь проблеми. Ця ситуація дасть можливість іншим гравцям зайняти своє місце у збірній. Втрата такого «видатного» гравця не нашкодить нашій збірній.

  Ярослав Ракицький підросте, набереться досвіду і сам зрозуміє, що він зробив, ідучи на великі гроші і залишаючи свою Батьківщину. Такі як він має зараз підтримувати свою Батьківщину і грати тільки за її команди. Тому у мене тільки негативне ставлення до цієї ситуації.

The editorial opinion may differ from the author's. The editors of the site are not responsible for the content of this publication.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Чи є у популізму дно, або Як депутати запроваджували хімічну кастрацію Олександр Васильєв Thu, 07/18/2019 - 13:05
Як ветерани АТО влаштують власний парад на День Незалежності Олександр Васильєв Fri, 07/12/2019 - 14:14
Донбасс. Война или гражданский конфликт? Олександр Васильєв Fri, 07/05/2019 - 13:07
Чи мають бути у Києві вулиці Бандери та Шухевича? Олександр Васильєв Thu, 07/04/2019 - 13:17
Дематюкація. Як в Україні хочуть карати за лихослів’я? Олександр Васильєв Thu, 07/04/2019 - 12:05
X