Skip to main content

Авторська колонка

Чому треба легалізувати цивільне партнерство для одностатевих пар

Тимур Левчук виконавчий директор ГО «Точка опори ЮА»

All articles

      Я за узаконення цивільного партнерства в Україні тому, що це про права людини - про те, як українці можуть реалізувати свої майнові, соціальні права!
      Безперечно – це повинно бути. Це є в багатьох європейських країнах і не тільки європейських. Для України – це безперечно логічний крок, який ми б уже насправді мали зробити. Як і обіцяли – ще рік тому.   

      Проте говорити про успіхи України –дуже складно, адже у нас країна змін. З одного боку ми бачимо прогрес у вирішенні певних питань, а з іншого – дуже багато проблем, які не вирішуються.  

      І все ж, я оптиміст, думаю, що ситуація з ЛГБТ буде змінюватися, злочинів на ґрунті ненависті ставатиме менше, поліція працюватиме ефективніше, а спільнота ЛГБТ матиме все більше і більше прав та  зазнаватиме меншої дискримінації. І для цього, звісно, потрібна політична воля на те, щоб ми рухались в сторону європейської країни, де всі користуються рівними правами.

The editorial opinion may differ from the author's. The editors of the site are not responsible for the content of this publication.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Чи треба карати ЗМІ за маніпуляцію? Олександр Васильєв Fri, 11/08/2019 - 14:56
Чи має бути російськомовний ТВ канал, щоб доносити правду до жителів Донбасу? Олександр Васильєв Fri, 11/08/2019 - 14:15
Чим небезпечний закон про викривачів корупції Олександр Васильєв Fri, 11/08/2019 - 13:32
Чи є перспектива засудити журналістів, які оприлюднили переписку з повіями? Олександр Васильєв Sat, 11/02/2019 - 14:51
Чи брешуть в Слузі Народу і чи можна обманути поліграф? Олександр Васильєв Fri, 10/25/2019 - 17:39
X