Skip to main content

Авторська колонка

Чому було соромно за журналістів на прес-конференції Сенцова і Кольченка

Руслан Горовий письменник

All articles

         Прес-конференція Сенцова і Кольченка дуже гостро показала рівень сучасної журналістики. Більшість хлопчиків і дівчаток зі ЗМІ абсолютно не в професії і виконують в кращому випадку роль підставки під мікрофон.

         Звісно, вони себе підставками не вважають, тож рвуться в бій з запитаннями маючи багаж знань теми рівня моєї дворічної доні. В результаті виходить сумно. Або смішно.

         А ЗМІ все одно вигідно тримати одиниці дійсно журналістів, а решту саме бойових підставок під мікрофон. Бо на прес-конференції хтось шось розумне з присутніх все одно спитає і саме це піде в новини усіх ЗМІ. Зато оці штатіви привезуть картинку або фото. Запишуть ще пару стендапів. Режисер з редактором підшаманять і буде люкс. А в результаті маємо ребус де Ж..А це зовсім не журналістика.

        Я на ТВ давненько і цю тенденцію помічаю не перший день. От тільки не було такого яскравого прикладу.

The editorial opinion may differ from the author's. The editors of the site are not responsible for the content of this publication.
Чи має Україна дати воду в Крим в обмін на поступки по Донбасу? Олександр Васильєв Fri, 02/14/2020 - 18:28
Вот почему Украина должна снять блокаду Крыма Олександр Васильєв Fri, 02/14/2020 - 16:48
Почему Украина обязана платить пенсии жителям т.н. ЛДНР? Редактор Fri, 02/07/2020 - 15:17
Чому російським артистам та всім росіянам призовного віку треба заборонити в’їзд в Україну? Редактор Fri, 01/31/2020 - 15:28
X