Skip to main content

Авторська колонка

Чи справедливо українці засуджують номер Кварталу про пожежу в домі Гонтарєвої?

Олексій Якубін Кандидат політичних наук

All articles

       Уся країна обговорює скандал з номером 95 Кварталу про згорілий будинок Гонтарєвої, а насправді ця історія  не вартує виїденого яйця. Приділяти таку величезну увагу гумористичному шоу і вважати, що це якісь політичні заяви – абсолютно безглуздо.

       Важко уявити, що у США вийшов голлівудський фільм, де висміюються президенти, очільники уряду, чи показуються як інопланетяни висаджуються на Білий дім, а потім через це виникає скандал, мовляв, як взагалі посміли таке зняти… Тож, не варто змішувати політику і гумористичне шоу.

       Якщо ж говорити про участь Національного, державного хору імені Верьовки у номері Кварталу, треба дивитись наскільки цей хор фінансований державою. Я не впевнений, що значну кількість витрат цього хору покриває держава. Цілком можливо, що саме через державне недофінансування хор має відпрацьовувати у різних комерційних заходах, щоб покривати свої витрати. Питання слід ставити ширше - про державну політику у сфері культури. Якщо державні хори вимушені активно займатися комерцією, то питання наскільки взагалі фінансується державна культура.

     І насамкінець. А чи не занадто ми політизуємо мистецтво і чи не повернемося ми знов до цензури, вирішуючи де і як можна виступати?!

The editorial opinion may differ from the author's. The editors of the site are not responsible for the content of this publication.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ті, хто обурюється інтерв’ю Гордона з Гіркіним – неправі! Олександр Васильєв Wed, 05/20/2020 - 15:17
Сурогатне материнство: злочин чи право на батьківство? Олександр Васильєв Mon, 05/18/2020 - 12:02
Усик и Ломаченко - никчемные граждане! Олександр Васильєв Wed, 05/13/2020 - 20:35
Ось чому 9 травня – це ніяке не свято! Олександр Васильєв Sat, 05/09/2020 - 15:36
Чому Україна не має відмовлятися від свята Дня Перемоги? Олександр Васильєв Sat, 05/09/2020 - 14:43
X