Skip to main content

ПОДІЇ

Підозрюваного в організації вбивства «Сармата» відпустили відпочити на море

Обвинуваченого в організації вбивства ветерана бойових дій на сході Віталія Олешка на позивний «Сармат» Євгена Бродського, який перебуває під домашнім арештом, відпустили на 5 днів на відпочинок до моря.

Таке рішення прийняла суддя Бердянського міськрайонного суду Олена Вірченко. Про це йдеться в ухвалі суду, передає hromadske.

У документі зазначається, що до суду з відповідним клопотанням звернувся адвокат обвинуваченого, наголосивши на тому, що Євгену Бродському з дітьми нібито необхідно пройти оздоровлення у місті Бердянськ. За адресою, яку вказав захисник, перебуває база відпочинку Sun resort.

Втім, побратими «Сармата», які вже 12 день голодують на Банковій задля того, щоб усіх обвинувачених повернули до СІЗО, вбачають в цьому необхідність зустрічі Бродського з іншими фігурантами справи. Адже раніше суд звільнив з-під варти 4 обвинувачених, серед яких Михайло Сигида, який відбуває домашній арешт у Бердянську.

«Але з огляду на, що Сигида зараз теж перебуває у Бердянську, самі розумієте, що в такі випадковості ми не віримо», — додав побратим загиблого Антон Пшеничний.

Нагадаємо, 29 травня суд звільнив з-під варти 4-ьох обвинувачених у вбивстві Віталія Олешка: Михайла Сигиду, Миколу Ломаку, Олександра Обухова та Максима Владимиренкова.

Більше подробиць дивіться у вечірніх випусках новин «ЧП-ІНФО» о 19:00.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

Область:  Запорізька
X