Skip to main content

ПОДІЇ

Масове отруєння у курортній Кирилівці, серед постраждалих - діти. ФОТО

Масове отруєння зафіксовано у курортній Кирилівці, що у Запорізькій області. Щонайменше 15 людей, серед яких більшість діти потрапили до лікарні. Про це йдеться на сайті Кирилівської селищної ради.

За даними медиків, 1 липня по допомогу звернулися відпочивальники бази "Дніпровські зорі", розташованої на косі Пересип. Люди мали симптоми гострого харчового отруєння: блювоту, високу температуру і діарею. Постраждалі пов’язували своє самопочутя з прийомом їжі чи купанням у басейні.

Як пише видання "Голос України", серед захворілих багато вихованців дніпровського клубу дзюдо "Спарта", які із тренерами приїхали на збори. Всього на базі відпочивало 2 групи спортсменів.

Лікарі підозрюють, що відпочивальники могли отруїтися продуктами, але проводять тести і на коронавірус усім, хто має підвищену температуру. При цьому в селищній раді кажуть, що від початку пандемії в Кирилівці не зафіксували жодного випадку COVID-19.

Наразі на території бази відпочинку провели роботу правоохоронці та представники інших державних служб.

У селищній раді допускають, посилаючись на лабораторний центр, що причиною отруєння відпочивальників швидше за все, була окрошка з їдальні, а викликана недуга була кишковою паличкою. Але більш докладні висновки будуть зроблені після лабораторного дослідження біоматеріалу постраждалих та харчоблоку бази відпочинку.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

Область:  Запорізька
X