Skip to main content

ПОДІЇ

На Запоріжчині рідні кинулися вже надвечір шукати 11-річну дівчинку, яка втекла з дому

Протягом доби поліцейські  та нацгвардійці шукали зниклу безвісти школярку у Мелітопольському районі на Запоріжчині.

21 серпня до поліції звернулась 38-річна мати  і повідомила про зникнення 11-річної доньки. Родина мешкає у селі Відродження.

Шестикласниця посварилась зі своєї старшою сестрою, після чого, близько 10 ранку пішла з дому і місцезнаходження її було невідоме. Рідні до вечора сподівались, що дівчинка повернеться додому сама, самотужки намагалися її розшукати, а вже близько 21-ої мати звернулись за допомогою до поліції.

Для пошуків дитини було залучено поліцейських та ювеналів.

 Шукати дитину на сільських вулицях у  темну пору доби – завдання не з простих, вони спочатку не дали результатів.

Вранці 22 серпня на розшук школярки  додатково були залучені бійці Національної гвардії та кінолог з німецькою вівчаркою.

Поліцейські разом з нацгвардійцями прочісували найближчі села та прилеглу територію. Дитину шукали скрізь, опитували місцевих мешканців. Орієнтування щодо пошуків 11-річної дівчини було розміщено в місцевих ЗМІ, на радіостанції, до пошуків зниклої долучився мобільний оператор.

Усі зусилля дали результат: близько 15:00 на одній із вулиць села Новобогданівка дівчинку знайшли нацгвардійці та передали ювенальним поліцейським. 

На щастя, з дитиною було все гаразд. Її фізичному здоров’ю на даний час нічого не загрожує.

За необхідності дитині буде надана психологічна допомога. Після проходження медичного огляду в районній лікарні, дівчинка тимчасово буде поміщена до Мирненьського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Також поліцейські можуть притягнути матір дівчинки до адміністративної відповідальності за батьківський недогляд.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

Область:  Запорізька

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Кількість нових випадків COVID-19 після 2-денного зниження знову зросла. За добу, що минула, зафіксовано 12 287 нових випадків COVI...

Колишній правоохоронець вимагав 135 000 гривень за обіцянку не вживати заходи реагування на діяльність злочинного угрупування, яке, зокр...

Розгляд справи по суті. У Києві відбувся суд щодо перешкоджання журналістській діяльності нашої репортерки Анастасії Березій. Нагадаємо,...

У музеї Революції Гідності знову обшуки. Цього разу відбувається «експертиза будівництва музею». ...

Одеський активіст Дем’ян ГАнул після чергового нападу на нього та численних погроз переїжджає у столицю. Про це він повідомив на своїй с...

X