Skip to main content

Авторська колонка

Не важливо, хто виграє у футбол - важлива перемога у війні

Анна Маляр Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук

All articles

Для мене не має значення, хто виграє на футбольному полі. 
Я чекаю на перемогу в зоні бойових дій - оце буде дійсно перемога, а не дріб'язок для відволікання уваги плебса.

Але в усій цій історії з Хорватією і "Славою Україні", яку так жваво обговорюють соцмережі, сподіваюсь всі українці винесли ключовий урок: правий той, хто сильніший.

В світі діє право сили. РФ веде агресивні війни прямо зараз. Прямо зараз порушує норми міжнародного права і вчиняє злочини проти миру. Але це нікому в світі не зіпсувало настрій - всі поїхали на ЧМ. Натомість "Слава Україні" - це неприпустимо. І це нам говорять ті, хто до 1970-х включно колонізували країни Африки та Азії, вбивали тисячі невинних людей і робили це під тими прапорами, які в них зараз залишаються офіційними прапорами держав.

Неприпустимо "Слава Україні", бо ми не збудували з вами сильну державу, з якою будуть рахуватись. І не треба чекати на чиєсь розуміння і допомогу. Треба самим озброюватись і відбудовувати економіку. 
Треба ставати сильними.

Натомість наша влада плоть від плоті народу. Народ в своїй більшості категорично відмовляється самостійно будувати своє життя, брати на себе відповідальність - безпомічно чекає "держава мені повинна 1,2,3...". І владі на думку не спадає будувати державу, яка буде самостійним і потужним суб'єктом міжнародної політики. Теж чекають, що хтось подасть копійчину, хтось захистить.

The editorial opinion may differ from the author's. The editors of the site are not responsible for the content of this publication.
X