Skip to main content

ПРАВОЗАХИСТ

Вбивство дитини на Хмельниччині: ніхто не знає, що відбувається в родині за зачиненими дверима, - правозахисниця. ВІДЕО

На Хмельниччині рідна матір побила свою 4-річну дитину та так, що маленьку із численними забоями забрали до реанімації. Моторошна подія сталася ще на початку жовтня цього року. 3 тижні дитина боролася за життя. Однак на початку листопада дівчинка померла.

Голова ГО «Всеукраїнське об’єднання «Право на сім’ю» Світлана Клочко повідомила у коментарі «Магнолії-ТВ», на жаль вбивство дітей біологічними батьками стається в Україні не вперше.

«Два роки тому така сама ситуація була в Житомирській області, коли дівчинку Дашу повернули після рішення суду до біологічних батьків і вона була вбита», - розповіла вона.

На думку експертки з прав дитини, трагедії вдалося б уникнути, якби в Україні було більш досконале законодавство.

«Держава, яка Конституцією гарантує кожній людині, кожній дитині право на життя та охорону здоров’я після першого випадку отакого вбивства дитини біологічними батьками, проаналізувати ситуацію, причинно-наслідкові зв’язки і внести зміни до норм діючого законодавства, принаймні до Сімейного кодексу України щодо того, щоб після повернення дитини виховання до біологічної родини у разі поновлення батьків у батьківських правах зобов’язати органи опіки і піклування ставити цю родину під соціальний супровід», - зазначила правозахисниця.

За словами експертки, служителі Феміди часто-густо стають на бік біологічних батьків, забуваючи при цьому про безпеку дитини.

«Інтеграція дитини в біологічну родину повинна бути поступовою. У разі, якщо її нема, то за зачиненими дверима ніхто не знає, що відбувається. І статус біологічної мами не дорівнює її спроможності виховувати дитину», - підкреслила Світлана Клочко.

Більше подробиць дивіться у  черговому "ЧП-ДНЯ" на телеканалі «ЧП.INFO».

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Правозахисники просять українців із розумінням поставитись до жителів ОРДЛО, які покинули Донбас. Кажуть, вони ...

Найбільше про ці всі порушення знають правозахисники, які з моніторинговими візитами відвідують колонії по Україні. Черговою стала 45 ви...

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про амністію.  Таке рішення правозахисники вважають історичним. Адже вос...

В 2016 році в Україні на почалася реформа пенітенціарної системи. Зокрема зміни мали торкнутися медичного забезпечення у тюрмах. Покраще...

Міністр внутрішніх справ записав заспокійливе відео у зв’язку із загрозою повномасштабного вторгнення з боку Росії. Денис Монастирський ...

X