За допомогою нового закону про медіа влада зможе «розправлятися» із незручними ЗМІ, - НСЖУ. ВІДЕО
Журналістська спільнота закликає народних обранців не ухвалювати скандальний закон про медіа.
Законопроєкт, який у травні відправили на доопрацювання, все ж планують розглянути у Раді.
Тим часом у Національній спілці журналістів України вважають, що документ потрібно доопрацювати спільно із фахівцями у галузі журналістики.
На цьому наголосив у коментарі «Магнолія-ТВ» очільник НСЖУ Сергій Томіленко.
За його словами, за новим законом влада зможе розправлятися з незручними ЗМІ.
«Ключові наші претензії, які є на сьогодні до парламенту: Національна рада з питань телебачення та радіомовлення має бути політично незалежним регулятором і оскільки, на сьогодні, до Нацради має вплив і президент на її формування, і більшість у Верховній Раді, то це структура, яка дуже політично залежна, і відповідно вона може приймати свої рішення, здебільшого, спрямовані на контроль над незручними і незручними ЗМІ», - сказав він.
В НСЖУ вважають, що не можна розширяти повноваження Нацради з питань телебачення та радіомовлення, яку не можна назвати незалежним регулятором.
« Ми не хочемо, щоб єдиний медіарегулятор, чия діяльність критикується на сьогодні, який визнаний президентом і більшістю в профільному комітеті Верховної Ради, незадовільно регулює теле-радіопростір, як можна розширювати його діяльність на регулювання онлайн медіа і друкованих ЗМІ. Тому тут ключова модель не працює і призводить до загроз свободі слова, і ми закликаємо не посилювати повноваження Нацради і нестворювати нових проблем», - констатував Сергій Томіленко.
У проблематиці розбиралися наші журналісти. Подробиці дивіться у випуску "ЧП-ДНЯ" на телеканалі «ЧП.INFO» о 19:00.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Join "Magnolia-TV" on Facebook!