Skip to main content

Авторська колонка

Вимога ФОПів про скасування локдауну є цілком логічною!

Олексій Якубін Кандидат політичних наук

All articles

               Вимога ФОПів про скасування локдауну є цілком логічною. Посилення карантинних заходів зовсім не означає, що паралельно відбувається підготовка медичної системи або ж вливання в неї додаткових ресурсів. А отже, карантинні заходи не використовуються заради ключових цілей. На мою думку, запланований на січень локдаун – треба скасувати. Адже, це лише вдарить по економіці. І до того ж, головна мета локдауну (розвантаження медичної системи) – не виконується.

               В Україні були закладені величезні ресурси на подолання коронавірусу. Ми бачили цього року, що переважна кількість з них не були використані на медичну систему. Якщо обирати між введенням карантинних заходів і соціально-економічними моментами – для більшості громадян соціально-економічні моменти важливіші.

               Можемо порівняти з практикою інших країн. Такі локдауни в частині європейських, азійських країн скрізь супроводжуються компенсаторними програмами. А в наших умовах, подібних програм - немає.

   

The editorial opinion may differ from the author's. The editors of the site are not responsible for the content of this publication.
X