Skip to main content

ПОДІЇ

Кіркоров не достойний звання "Народного артиста України" за свою антиукраїнську позицію, - Леонов. ВІДЕО

Народними чи заслуженими артистами України не можуть бути люди, які підтримують російську агресію. А ті, що їздять із концертами на окупований Крим, підтримують політику Путіна і незаконно перетинають український кордон і поготів.

Таку думку в ефірі ток-шоу «Відкритим текстом» висловив депутат Львівської облради, народний депутат 7-го скликання Едуард Леонов.

Політик нагадав, що звання «народних» і «заслужених» окрім нагород і премій передбачає і низку інших привілеїв.

«Що взагалі у нас означає звання «Заслужений артист України» чи «Народний артист України»? Це абсолютно юридична штука. Це для артистів можливість вести наукову чи викладацьку практику. Для цього вона була вигадана, тобто «Заслужений артист України» дорівнює «кандидат наук». «Народний артист України» дорівнює «доктор наук»», - зазначив він.

Втім, окрім українців, звання народних і заслужених у свій час роздали і російським артистам. Серед них Філіп Кіркоров, Микола Басков, Ігор Крутой і навіть покійний Йосип Кобзон. Едуард Леонов вважає, що у виконавців, які відкрито виступають із антиукраїнською позицією, ці звання потрібно забрати.

«Ми зараз говоримо про Філіпа Бедросовича Кіркорова, який є «доктором наук» якихось і має законне право викладати в українських вишах українським студентам. Ясно, що таких людей не можна на гарматний постріл підпускати ані до студентів, ані до естради», - підкреслив Едуард Леонов.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

X