Skip to main content

ПОДІЇ

Цивільне партнерство – це не лише для одностатевих пар, - адвокатка. ВІДЕО

Уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова вкотре заявила, що влада і досі не врегулювала питання цивільного партнерства. Через це порушуються права тисяч одностатевих пар.

Адвокатка Ольга Поєдинок розповіла у коментарі «Магнолії-ТВ», що  легалізація цивільного партнерства сприймається суспільством швидше як пропаганда гомосексуалізму, хоча насправді це просто гарантія захисту прав будь-яких партнерів.

«Цивільне партнерство пропонується запровадити не лише для одностатевих пар, але й для різностатевих пар і у контексті різностатевих пар - це теж не погана ідея, оскільки це може розглядатися як якась певна підготовка до шлюбу, тобто якась така урізана форма шлюбних відносин, завдяки якій пара, зокрема різностатева, зможе зрозуміти чи готові вони наважитися на новий крок на наступний крок чи ні», -  сказала вона.

До слова, Міністерство юстиції мало ще до 2020 року розробити та подати на розгляд парламенту законопроект про цивільне партнерство. Але у 2018 році влада заявила, що суспільство не готове визнавати одностатеві пари, а отже закон про цивільні партнерства не на часі.

«Це питання, на жаль, в Україні досі не врегульоване, оскільки у нас є дуже істотний супротив так званих прихильників традиційних сімейних цінностей. Є істотний спротив з боку релігійної спільноти і прихильників так званих цінностей. І тому, не зважаючи на те, що цей крок було прописано в національній стратегії у сфері прав людини, його так і не було виконано», - зазначила юристка.

У історії намагалася розібратися наші журналісти. Подробиці  дивіться сьогодні у програмі "ЧП-ДНЯ" в блоці новин на телеканалі «ЧП.INFO».

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

Область:  Київ
X