Skip to main content

ЗЛОЧИНИ

На Луганщині прокуратура домоглася максимального вироку для серійного ґвалтівника

Судом задоволено апеляційну скаргу Лисичанської окружної прокуратури та призначено мешканцю Сєвєродонецька 8 років позбавлення волі з відшкодуванням потерпілим заподіяної моральної шкоди.

Встановлено, що у лютому 2016 року чоловік обманним шляхом посадив 10-річну дівчинку, яка направлялася до зупинки громадського транспорту в Лисичанську, до власного автомобіля, відвіз у безлюдне місце та вчинив стосовно неї дії розпусного характеру.

Крім того, у кримінальному провадженні задокументовано два факти вчинення насильницьких дій сексуального характеру стосовно жінок упродовж травня-серпня 2016 року.

Засуджений, погрожуючи потерпілим застосуванням пневматичного пістолета, змушував їх сісти до автомобіля та у подальшому насильно задовольняв статеву пристрасть неприродним способом.

Лисичанським міським судом Луганської області обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованих злочинів та засуджено до 6 років 11 місяців позбавлення волі.

Ювенальні прокурори не погодилися з призначеним покаранням у зв’язку з м’якістю та оскаржили його в апеляційному порядку, вимагаючи максимального терміну ув’язнення.

Луганський апеляційний суд, ретельно дослідивши матеріали та заслухавши потерпілих, підтримав позицію сторони обвинувачення та ухвалив новий вирок. Після проголошення судового рішення чоловіка взяли під варту у залі суду.

Наразі вирок набрав законної сили.

Зазначимо, що обвинувачений поніс максимальне покарання відповідно до законодавства, яке діяло на час вчинення злочинів.

За матеріалами прес-служби прокуратури Луганської області

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

Область:  Луганська

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Слідчі поліції провели обшуки у службових кабінетах одного з лікувальних закладів Житомира та низці аптечних пунктів. Заходи проводились...

У результаті дій фігурантів замовник отримував продукцію,  яка не відповідає вимогам тендерної документації та умовам договору. ...

Слідчі відділення відділення №1 Вараського ВП закінчили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження відносно...

П’ятеро чоловіків організували наркоугрупування. Вони продавали наркотики та психотропи в інтернеті. Аби їх не спіймали ціну за товари б...

Звичайний конфлікт між двома чоловіками у Києві закінчився стріляниною та смертю одного з них. Про стрілянину поліцейським повідоми...

X