Skip to main content

ПОДІЇ

На Одещині зламану рибальську фелюгу в морі врятував катер прикордонників. ВІДЕО

Катер Морської охорони Держприкордонслужби «Балаклава» відбуксирував знеструмлене судно до порту Очаків. Життю екіпажу судна – чотирьом громадянам України, загрози немає.

Вночі прикордонники оперативно відреагували на нештатну ситуацію із рибальським судном у Чорному морі.

О 02:40 в радіоефірі відкритими каналами міжнародної морської безпеки на пост технічного спостереження «Чорноморськ» Одеського прикордонного загону від екіпажу цивільного судна, що прямувало в напрямку Грузії, надійшла інформація про рибальську фелюгу, яка передає сигнал лиха.

Катер Морської охорони негайно висунувся у вказаний район. Майже у 25 морських милях на південь від Тендрівської коси моряки-прикордонники виявили знеструмлене рибальське судно, що втратило керування. Капітан пояснив, що рибалки встановленим порядком оформили вихід на промисел з Очакова, однак за деякий час сталась технічна несправність. Вітром їх почало відносити у відкрите море. Екіпаж подав сигнал лиха.

Коли розпочалася буксирувальна операція, з'явився РК «Ивановец» ЧФ РФ, який тримав дистанцію, на зв'язок не виходив.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, розповсюджена російською стороною інформація про готовність надати допомогу українському риболовецькому судну є черговим інформаційним заходом Росії. Поширення зазначеної інформації відбувалось у той час, коли судно вже буксирувалось катером Морської охорони Держприкордонслужби України.

За матеріалами прес-центру Держприкордонслужби України

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

Область:  Одеська
X