Skip to main content

Авторська колонка

Про істерику щодо санкцій до 112 та NewsOne

Анна Маляр Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук

All articles

    Пристрасті в інформ просторі трохи вщухли, тепер давайте спокійно та без істерик проаналізуємо Постанову ВР про запровадження санкцій до телеканалів 112 та Newsone.

    За що проголосували народні депутати? В постанові є два ключових слова: пропозиції і рекомендувати. Все інше - похідне від цих двох слів. Отже Верховна Рада: - внесла на розгляд РНБО ПРОПОЗИЦІЇ про застосування санкцій; - РЕКОМЕНДУВАЛА РНБО прийняти рішення про санкції.

    З цього тексту НЕ випливає обов'язок запровадити санкції. Це постанова роздумів ВР на тему двох телеканалів та санкцій, яка не передбачає по своїй суті юридичних наслідків.

    Звичайно, депутати, які за це голосували, добре розуміли, що не завдадуть реальної шкоди двом телеканалам, тому просто погрались у політику.

    Не знаю, яка в них була мета, але по факту вийшло таке: створили інформпривід, сходили на ток-шоу, мобілізували свій електорат та електорат опонентів, допомогли деяким телеканалам з темами ефірів та збільшенням аудиторії.

The editorial opinion may differ from the author's. The editors of the site are not responsible for the content of this publication.
X