Перейти до основного вмісту

ЗЛОЧИНИ

Перетворили земельну ділянку на сміттєзвалище - повідомлено про підозру керівнику «Київавтодору» та екскерівнику КП

За процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру керівнику комунальної корпорації «Київавтодор» та екскерівнику комунального підприємства «Шляхо-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва» у службовій недбалості та забрудненні земельної ділянки в Солом’янському районі міста Києва.

За даними слідства, керівник КК «Київавтодор» внаслідок несумлінного ставлення до своїх службових обов’язків, допустив, що підконтрольне підприємство – КП «ШЕУ Солом’янського району міста Києва» фактично перетворили земельну ділянку на стихійне сміттєзвалище.

Внаслідок порушення норм екологічного законодавства та відсутності дієвого контролю з боку «Київавтодору», протягом 2022-2023 років співробітники КП за вказівкою свого керівника вивозили металобрухт, тверді побутові відходи, пластик та автомобільні шини на земельну ділянку, що не призначена для накопичення сміття.

Вивіз відходів на цю ділянку здійснювався, незважаючи на чинні договори між КП «ШЕУ Солом’янського району» та низкою підприємств, які надають послуги з утилізації відходів та вивезення сміття на спеціально облаштовані полігони.

Земельна ділянка, яку фактично перетворили на сміттєзвалище, повинна використовуватися виключно для накопичення снігу, вивезеного з вулиць міста.

Звезення на цю земельну ділянку будівельних та промислових відходів призвело до її засмічення відходами та забруднення хімічними речовинами, що створило небезпеку для довкілля.

Згідно проведеного спеціалістами Державної екологічної інспекції Столичного округу розрахунку, забрудненням і засміченням земельної ділянки державі завдано збитків на суму близько 278 млн грн.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Солом’янського управління поліції ГУ НП в м. Києві за оперативного супроводження УСР в місті Києві.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Про це голова Дніпропетровської ОВА повідомив у телеграм-каналі: "Важкі ніч та ранок. Область пережила чергову масовану атаку. Час...

Про це голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив у телеграм-каналі: "Впродовж доби окупанти 442 рази били по Запорізькій області....

Розпочалася сімсот вісімдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби ...

Про це голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив у телеграм-каналі: "У Дніпрі горить п'ятиповерхівка. Вона частково зруйнов...

За матеріалами Офісу Генерального прокурора Міністерство юстиції України подало до Вищого антикорупційного суду позов про стягнення акти...

X