На Черкащині засуджено 22-річну дівчину, яка ошукала військовослужбовця ЗСУ

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської окружної прокуратури засуджено 22-річну жительку с. Чернещина Черкаської області за фактом шахрайства, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.
Прокурори в суді довели, що у червні минулого року дівчина за попередньою змовою з невстановленою особою розмістили оголошення на сайті ОLХ про продаж чужого автомобіля «Jeep Grand Cherokee 2/7 CRD» за ціною 3 800 доларів США. Побачивши вказане оголошення, 28-річний чоловік написав повідомлення продавцю про намір придбати автомобіль.
У подальшому зловмисниця разом із невстановленою особою ввели в оману потерпілого та спонукали його перерахувати аванс у сумі 20 000 грн. на рахунок обвинуваченій. Після надходження коштів шахрайка розпорядилася ними на власний розсуд.
Вироком суду дівчину визнано винною у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі. З урахуванням щирого каяття обвинуваченої, її звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки.
За матеріалами Черкаської обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!