Перейти до основного вмісту

ЗЛОЧИНИ

У Києві затримані шахраї, які підкладали "кукли" клієнтам під час обміну валют. ФОТО

Шахраї підшуковували клієнтів, які бажали обміняти валюту, через інтернет сайт «www.finance.ua». Щоб зацікавити потенційних жертв зловмисники пропонували здійснити обмін валюти за курсом вищим, ніж середньо ринковий.

11.07.2019 під час зустрічі з потерпілим шахраї після отримання від останнього 15 тис. доларів США для обміну, передали взамін два поліетиленові пакунки із банкнотами по 200 гривень, зазначивши при цьому, що це упаковані банком грошові кошти у сумі 400 000 гривень.

Перевіривши зазначені банкноти потерпілий виявив, що лише незначна їх частина (близько 3 тисяч гривень) є справжніми, а решта – підробка.

Дізнавшись про шахрайство, чоловік одразу зателефонував до поліції. Завдяки тому, що потерпілий запам’ятав автомобіль, на якому пересувалися зловмисники, того ж дня учасників шахрайської оборудки вдалося встановити та затримати, а грошові кошти потерпілого вилучити.

На даний час зловмисникам оголошено підозру.

Одному з затриманих, який зізнався у вчиненому та надав відповідні покази, судом обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Щодо двох інших чоловіків з’ясувалося, що на сьогодні вони є обвинуваченими у ще одному кримінальному провадженні за фактом вчинення 5 аналогічних злочинів. Обвинувальний акт наразі перебуває на розгляді у Шевченківському райсуді столиці.

Зважаючи на викладене, під час вирішення питання про обрання затриманим запобіжного заходу, прокурор орієнтував суд обрати їм тримання під вартою із заставою у сумі 1 млн гривень та 500 000 відповідно.

Шевченківський районний суд, задовольнивши клопотання прокурора в цілому, визначив підозрюваним у якості альтернативи заставу, значно меншу за розміром, ніж пропонував прокурор, а саме 153 тис. гривень та 96 тис. гривень.

За матеріалами прес-служби прокуратури Києва

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

По гарячих слідах правопорушників було затримано. Ними виявилися п`ятеро мешканців Одещини. У транспортному засобі, на якому пересувалис...

На Київщині оперативники Управління захисту економіки затримало очільника громадської організації. За даними слідства чолвіок став вимаг...

У квартирі восьмидесятидворічної одеситки правоохоронці застали трьох чоловіків. З їхніх слів, ця квартира є предметом судового розгляду...

Безпосередньо після скоєння злочину поліцейські затримали двох осіб, які упродовж 2018-2019 років скоювали квартирні крадіжки на територ...

У місті Хуст працівники поліції знешкодили організовану злочинну групу, котра організувала та контролювала упродовж тривалого часу збут ...

X