Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Масштабний збій у київському метро: обурені пасажири трощили турнікети. ФОТО

У столичному метрополітені у годину пік, коли всі станції сильно переповнені, стався черговий збій у роботі електронного квитка і "Картки киянина" і паралізував роботу підземки.

Зокрема на станції "Площа Льва Толстого" працівники метрополітену відключили послугу оплати проїзду банківською карткою. На станції зібралася величезна юрба людей, які не могли ані потрапити на потрібний поїзд, ані вийти. Не добившись від працівників вирішення проблеми, розлючені кияни виламали турнікети, щоб швидше пробратися до платформи.

Подібний колапс спостерігався і на інших вузлових станціях метро, зокрема на станції Вокзальна. У соцмережі повідомили, що на деяких станціях, щоб уникнути аналогічних ситуацій, пасажирів пропускали безкоштовно.

Подробиці також повідомив очевидець транспортного колапсу Сергій Головньов на своїй сторінці у Facebook.

"Київський метрополітен зламався. Не працюють Smart Card, Pay Pass та карти киянина. Вся діджтл-спільнота і пенсіонери вимушені стояти в черзі за жетончиками, яких не мало бути ще з жовтня. Героїчні працівниці метро не розгубились. Оголошують, що власники карт можуть проходити повз турнікети - через прохід біля диспетчера. Але і там черга. І десятки тисяч гривень збитків для метрополітену».

До слова, це вже не перший збій у системі після запуску Kyiv Smart Card.

У "Київському метрополітені" перепросили за незручності, розповіли, що провели повний перезапуск системи, і на разі роботу е-квитка квитка та Картки киянина майже відновили. При цьому пообіцяли, що будуть вжиті заходи для уникнення подібних випадків надалі. Також проводиться детальний аналіз ситуації та її причин.

Однак пасажири, які діставалися на роботу й у справах вранці 17 грудня, зазначають протилежне – "колапс" на деяких станціях київського метро триває другий день поспіль.

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Розгляд справи по суті. У Києві відбувся суд щодо перешкоджання журналістській діяльності нашої репортерки Анастасії Березій. Нагадаємо,...

У музеї Революції Гідності знову обшуки. Цього разу відбувається «експертиза будівництва музею». ...

Одеський активіст Дем’ян ГАнул після чергового нападу на нього та численних погроз переїжджає у столицю. Про це він повідомив на своїй с...

Стан здоров’я політв’язня та кримського активіста Олега Приходька критично погіршився. Зараз його утримують в ізоляторі Ростова-на-Дону....

В Україні минув уже другий карантин вихідного дня. Однак протести підприємців проти таких заходів продовжуються. Зокрема в Одесі працівн...

X