Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Закидали автобуси камінням: «гарячий прийом» евакуйованих з Уханя українців у Нових Санжарах. ВІДЕО

Автобуси з евакуйованими з китайського Уханю українцями та іноземцями о 19:50 прибули на територію медичного центру Нацгвардії "Нові Санжари" в Полтавській області. Пряму трансляцію подій вело багато українських телеканалів.

Всього приїхало 7 автобусів. Їх водії були в спецодязі, а пасажири в респіраторах.

Прибуття евакуйованих супроводжувалося багатотисячним протестом та сутичками між місцевими жителями та правоохоронцями. Протестувальники, які зібралися уздовж дороги, жбурляли каміння в автобуси, розбивши вікна. Крім того палили шини та продовжували сутички з поліцією. Поліція відтісняла протестувальників. Тих, хто кидав каміння в автобуси почали затримувати.

Евакуйованих з Китаю зачинили у санаторії. Будівлю, підходи до неї і дорогу до неї оточила поліція. Правоохоронці наразі стоять у кілька кордонів і нікого не пускають.

Правоохоронці також розібрали останню барикаду перед медичним центром. Хоча на місці  ще перебувають кілька десятків протестувальників.

У сутичках постраждало 9 правоохоронців та одна цивільна людина.

У Нові Санжари також прибув премєр-міністр Олексій Гончарук та міністерка охорони здоровя Зоряна Скалецька. В санаторії провели також оперативне засідання уряду.

Нагадаємо, до України з Уханю вивезли 45 українців і 27 іноземних громадян. Загалом на двотижневому карантині на Полтавщині будуть 94 людини. Це евакуйовані з Китаю, а також персонал, що обслуговував рейс.

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Полтавська

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

У Краматорську затримали патрульного, який отримав хабар за непритягнення до відповідальності за зберігання наркотиків. Він вимагав ...

Ліквідація масштабної пожежі у зоні відчуження продовжується. Рятувальники борються зі стихією вже 4-й день. ...

 На Тернопільщині півторарічний малюк напився отрути для знищення гризунів. Це трапилось 6 квітня у с. Капустинці Чортківського рай...

Незвичну акцію  провів спільно із місцевими журналістами власник трускавецької ритуальної фірми Степан Піряник на Львівщині. Чолові...

У Львові шукають породіллю, яка раптово зникла, залишивши  новонароджене немовля у пологовому. Про це повідомив голова ГО “Варта 1”...

X