Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

У Херсоні мати школяра звинувачує однокласників у побитті сина, а адміністрацію – у бездіяльності. ВІДЕО

Для перегляду відео натисніть на зображення

Увага, відео містить сцени жорстокості чи насилля

У Херсоні мати школяра стверджує, що над її сином, учнем загально-освітньої школи №41, регулярно знущаються та б’ють однокласники. На підтвердження жінка оприлюднила відео у Facebook на сторінці «Інформатор Херсон».

На кадрах, ймовірно зафільмованих у класі, видно, як діти, ніби бавлячись провокують хлопчика на агресію, пускаючи у хід свої кулаки.

«Мій син вже пів року вчиться в цій школі і щодня страждає він знущань однокласників. В школі ніякого контролю і в кінець кінців ніякої безпеки зі строни вчителів», - розповіла мати школяра.

Крім того обурена жінка стверджує, що класна керівниця попросила батьків видалити всі докази з телефонів своїх дітей і оприлюднила фото переписки.

Мати школяра також вирішила звернутися у поліцію. Наразі за даним фактом працівники ювенальної поліції проводять перевірку.

На даний час створено комісію з протидії булінгу, до складу якої увійшли адміністрація школи та представники ювенальної поліції. В ході перевірки будуть з’ясовані всі обставини викладених в Інтернеті фактів.

Якщо буде доведено, що в навчальному закладі мав місце факт булінгу, керівництво школи буде притягнуте до відповідальності згідно з діючим законодавством.

Поліція Херсонщини нагадала, що за цькування в школі передбачена відповідальність згідно з ст.173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це стаття 173-4 КУпАП про "булінг (цькування) учасника освітнього процесу".

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Херсонська

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Цікавість для крихітного малюка і батьківський недогляд  ледь не призвели до трагедії на Львівщині, повідомляє поліція області. ...

Столичні поліцейські звертаються з проханням допомогти встановити особу загиблого чоловіка. Ще в лютому у затоці «Собаче гирло» на вулиц...

Під будівлею Офісу президента, у Києві, відбулась акція під назвою: «Півроку за ґратами. Де справедливість, Пане Президенте?» Незва...

У Національній поліції з’явився новий повний секретів департамент. Назвали його - Департамент захисту інтересів суспільства і держави. ...

Звести рахунки з життям киянин вирішив на станції Дніпро. Це побачила співробітниця метрополітену і одразу ж викликала правоохоронця. На...

X