У Вишгороді діти влаштували небезпечні танці на даху багатоповерхівки. ФОТО
![](/sites/default/files/photo/2020-03/%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%20%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96.jpg)
У Вишгороді хлопці та дівчата, святкуючи Міжнародне жіноче свято, влаштувала на даху будинку танці. Світлину небезпечного дозвілля дітей на даху багатоповерхівки розмістили в Інтернеті небайдужі свідки-перехожі. А згодом побачили і поліцейські та відреагували.
Працівники Вишгородського відділу поліції миттєво відреагували і вже за кілька хвилин прибули на місце події.
Небезпечні танці на даху поліцейським довелося припинити. На щастя, жодна дитина не постраждала. І «свято», на щастя, для неповнолітніх закінчилось без трагічних наслідків.
Ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду виховного характеру з дітьми. Наразі вирішується питання про притягнення їхніх батьків до адміністративної відповідальності за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!