Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

На Волині півсотні людей самотужки загасили лісову пожежу, щоб та не спалила село. ВІДЕО

Для перегляду відео натисніть на зображення

Для перегляду відео натисніть на зображення

«Хлопці, хто тут є – за 15 хвилин в центрі, люди просять помогти, вогонь прямує в бік села», – такі заклики проти ночі з'явилися у місцевій Viber-спільноті, повідомляє портал «Волинь».

Вогняна стихія лютувала у лісі поблизу сіл Столинські Смоляри та Забужжя Любомльського району, що на Волині.

Голова ОТГ Володимир Крижук розповів, що небезпека була дуже серйозною, полум'я швидко наближалося до осель.

«Лише до другої години ночі пожежу вдалося локалізувати. Це заслуга понад півсотні жителів та старости Миколи Козачука, які самовіддано зі своєю технікою боролися з вогнем. Задіяли три пожежні автомобілі. Напоготові були службовці пожежно-рятувальної частини зі Старовойтового, але, на щастя, вітер стих і справилися самі... Шкода – багато лісу згоріло», – розповів керівник ОТГ.

До біди, кажуть місцеві, призвела людська дурість: хтось підпалив суху траву поблизу села Вербівка. Винуватця у соцмережах вимагали покарати мешканці громади.

«За таке вже не штрафувати, а садити треба», – написав один із учасників спільноти.

«Я щиро сподіваюсь, що Верховна Рада ухвалить законопроєкт, яким передбачено за спалювання сміття та трави до 50 тисяч гривень штрафу та кримінальну відповідальність. А в цьому випадку я б перший пішов у суд та вимагав би максимального покарання для тих варварів, які спричинили пожежу», - категорично висловився Володимир Крижук.

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Волинська
X