Вбивство Катерини Гандзюк: суд взяв під варту підозрюваного Мангера. ФОТО
![](/sites/default/files/photo/2020-06/%D0%9C%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D1%80%20%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%88%D1%82%20%D0%B3%D0%BE%D0%BB.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2020-06/%D0%9C%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D1%80%20%D1%84%D0%B0%D1%94%D1%80%D0%B8.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2020-06/%D0%9C%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D1%80%20%D0%BC%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3.jpg)
Владислава Мангера — підозрюваного у замовленні нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк взяли під варту. Таке рішення виніс вночі Печерський суд Києва.
Голову Херсонської облради арештували без можливості внесення застави. Він має пробути у СІЗО до 28 липня, повідомляє СБУ.
Прокурори у справі Андрій Синюк та Ярослав Ущапівський наголошували на тому, що після відкриття стороні захисту матеріалів кримінального провадження Владислав Мангер чинив тиск на двох свідків у справі. Зокрема, розповідають прокурори, він робив це не особисто, а через інших осіб. Йдеться про погрози під час дзвінків, у паперових листах та під час зустрічей, передає hromadske.
Сам Мангер назвав це неправдою, а усю підозру проти себе — сфальсифікованою. Адвокати підозрюваного заявили, що подають апеляцію і звертатимуться до Європейського суду з прав людини.
Поки Мангеру обирали запобіжний захід, активісти та друзі Катерини Гандзюк запалили фаєри під судом. Вони скандували «Мангер має сісти».
Нагадаємо, що у справі Катерини Гандзюк уже винесено вирок 5-ом особам: безпосередньому організатору злочину Сергію Торбіну та його співучасникам – Микиті Грабчуку, Володимиру Васяновичу, В’ячеславу Вишневському та Віктору Горбунову. Їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі від 3-ох до 6-ти з половиною років.
Херсонську активістку Катерину Гандзюк 31 липня 2018 року облили сірчаною кислотою біля під’їзду її будинку в Херсоні. 4 листопада того ж року вона померла.
Більше подробиць дивіться у вечірніх випусках новин «ЧП-ІНФО» о 19:00.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!