Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

Якщо ти нужденний, захищайся сам? – правозахисниця. ВІДЕО

Не можна перекладати відповідальність за помилки дорослих на тендітні плечі дітей, - вважає експертка з прав дитини Людмила Волинець.

Саме так вона прокоментувала «Магнолії-ТВ»заяви голови парламентського комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової про «дітей низької якості».

Нагадаємо, у мережі спалахнув скандал через оприлюднене відео вебінару, що був організований Київською школою економіки у травні 2020 року. Під час тренінгу нардепка заявила, що у родинах, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти «дуже низької якості», а безробітних «потрібно стерилізувати».

Правозахисниця наголосила, що в нас і так соціальні верстви населення незахищені і змушені самі відстоювати свої права. А такі вислови на вищих щаблях влади неприпустимі для демократичного суспільства.

 «Оця позиція – ти нужденний, тому захищайся сам, вона присутня не тільки у висловах, вона присутня у діях і висловах. Оце найстрашніше», - підкреслила правозахисниця.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Міграційна криза на Білорусько-Польському кордоні. Конфлікт країн, конфлікт політиків. Геополітичні змагання. Здавалось би, до чого тут ...

Діти продали стару іграшку перехожому,щоб купити квиток і втекти подалі з дому від знущань п’яного вітчима. Підліток,який спав просто на...

Анонсований Міністерством внутрішніх справ пілотний проєкт під назвою «Вихователь безпеки» таки запустився. Взяти участь у ньому поки що...

Нервова робота та маленькі зарплати. Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький...

Дитяче щастя… це зростати в любові, в сімейному оточенні, мати друзів, веселитись з ними, ходити в школу і пізн...

X