Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Пологи приймав чоловік: у Вінниці жінка народила під стінами пологового

Екстремальними виявилися пологи для молодої мами у Вінниці. Свої акценти розставила пандемія коронавірусу і карантин. Вражаючу історію породілля розповіла відомій блогерці Аліні Шаманській, пише місцеве видання 0432.ua.

Коли жінці прийшов час народжувати, то вона зібралася разом із чоловіком до пологового. Але по приїзду – чекав неприємний сюрприз: пологовий будинок №1 був зачинений на карантин.

Може, пара і поїхала б в інший пологовий, якби у вагітної не почалися раптові перейми. Чоловік побіг у гінекологічне відділення за допомогою.

Після фрази “у мене народжує дружина”, йому відповіли, що пологовий будинок закритий на дезінфекцію в зв’язку з коронавірусом вже кілька днів.

Як стверджує сама породілля, на її крики спочатку ніхто із медперсоналу не вийшов. Жінці довелося народжувати у передпокої на столі, прямо перед пологовим відділенням.

Пологи, які до того ж виявилися стрімкими, довелося приймати її чоловіку. На щастя, новоспечений татко не розгубився і вже скоро тримав на руках своє немовля.

Медсестри з гінекологічного відділення вже вийшли тоді, коли жінка народила і забрали її з малям на каталку. Так, як все було замкнено, навіть попросили чоловіка виламати замок у родзал.

До слова, пара так і не подзвонила своєму лікареві, щоб розібратися в ситуації вже після. Однак стверджують, що не отримували ніяких повідомлень про закриття пологового будинку.

Скаржитися молоді батьки нікуди не збираються, так як все закінчилося добре, і їхня дитина здорова,  хоча, боялися, що фінал міг би бути і іншим.

Натомість інші вінничани, коментуючи історію у соцмережах, зауважили, що про закриття пологового було відомо і завжди потрібно дізнаватися, чи відкритий на даний час медзаклад, а тим більше під час епідемії, або викликати швидку.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Вінницька

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

У Тернополі нагородили пенсіонера, який не дав згоріти двом малим дітям. Пожежа сталася у багатоквартирному будинку. Але серед усіх його...

У столиці Білорусі у готелі "Мінськ" затримали штатних кореспондентів телеканалу "Настоящее Время"( проект Радіо Свобода» - Ірину Ромалі...

Критичні показники коронавірусу. 3-й день Україна продовжує бити антирекорди. Порівняно зі вчорашньою статистикою, кількість хворих стан...

Відома львівська волонтерка Олена Живко заявила, що розпочинає безстрокову акцію протесту – голодування. Про це вона написала на власній...

В Адміністрації морського порту «Південний» підтвердили, що на його території, що в місті Южне в Одеській області, зберігають 9 тисяч 6 ...

X